forumnju z rachunkiemusługidzownienie za granicę

dzownienie za granicę

 

dzownienie za granicę (2014-05-14 20:54)

jak dzwonic za granice, przy kazdej probie slysze ze taki numer nie istnieje 

 

dzownienie za granicę (2014-05-14 21:24)

Zobacz, czy nie masz blokady rozmów międzynarodowych.

 

dzownienie za granicę (2014-05-15 14:18)

dodajesz prefiks kraju? (odpowiednik polskiego +48), z tego co pamiętam duńskie numery są chyba nieco krótsze a niemieckie nieco dłuższe... przykład wybierania numeru duńskiego +4550060070

 

dzownienie za granicę (2014-05-22 11:51)

proszę o poradę , jak wygląda dzwonienie za granice (Niemcy) czy dzwoniąc z Polski na niemiecki numer ponoszę wieksze koszty ? czy osoba po stronie niemieckiej też coś dopłaca ? to samo tyczy się smsów...a może bardziej opłacalne jest dzwonienie do Niemiec na polski numer(ta osoba i taki posiada) po prostu nie chciałabym narażać osoby do której ja dzwonię na dodatkowe koszty

 

dzownienie za granicę (2015-09-06 15:56)

to jest odpowiedź na post:

proszę o poradę , jak wygląda dzwonienie za granice (Niemcy) czy dzwoniąc z Polski na niemiecki numer ponoszę wieksze koszty ? czy osoba po stronie niemieckiej też coś dopłaca ? to samo tyczy się smsów...a może bardziej opłacalne jest dzwonienie do Niemiec na polski numer(ta osoba i taki posiada) po prostu nie chciałabym narażać osoby do której ja dzwonię na dodatkowe koszty

~gość1441547793502

 

dzownienie za granicę (2015-09-12 23:52)

Witam. Wykupiłam roaming, ale znów gdy byłam za granicą okazało się że nie mogę wykonać połączenia i nie można się do mnie dodzwonić. 
W związku z tym chyba zrezygnuję z nju gdyż znów wyjeżdzam i nie wiem co robić

 

dzownienie za granicę (2015-09-12 23:53)

Witam. Wykupiłam roaming, ale znów gdy byłam za granicą okazało się że nie mogę wykonać połączenia i nie można się do mnie dodzwonić. 
W związku z tym chyba zrezygnuję z nju gdyż znów wyjeżdzam i nie wiem co robić

 

dzownienie za granicę (2015-09-13 08:42)

Sprawdz swoje blokady po zalogowaniu na stronie i swoim koncie. Być możesz roaming masz włączony ale np. "Blokadę rozmów wychodzących kiedy jesteś w roamingu" czy "Blokadę rozmów przychodzących kiedy jesteś ... " masz aktywną i to Ci blokuje.

 

dzownienie za granicę (2015-09-13 13:36)

@rysia

wykupić to można usługę "Jak w kraju" lub "Pakiet internet w UE", natomiast roaming aktywuje się i jest on bezpłatny.
Upewnij się, że wybór sieci komórkowej masz na AUTO, bo w przypadku manualnego wyboru telefon w roamingu może nie przełączyć się na obcą sieć albo będąc za granicą spróbuj właśnie ręcznie wymusić obcą sieć , każdą sieć po kolei i sprawdź do której możesz się zalogować.

Dla pewności sugeruję zadzwonić/napisać do BOK i poprosić o weryfikację, czy wszystko na swoim koncie masz aktywne, aby telefon działał za granicą w roamingu, bo wcześniej nie działał.

P. S. W Nju z rachunkiem problemów w roamingu nie miałem, natomiast w Nju na kartę, krótko po przeniesieniu numeru bywały problemy w roamingu z logowaniem do tej samej sieci w której działał Nju z rachunkiem.

 

dzownienie za granicę (2016-04-22 20:43)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Wykupiłam roaming, ale znów gdy byłam za granicą okazało się że nie mogę wykonać połączenia i nie można się do mnie dodzwonić. 
W związku z tym chyba zrezygnuję z nju gdyż znów wyjeżdzam i nie wiem co robić



Mam podobny problem. Nie mam aktywnej żadnej blokady, bo wszytskie sprawdziłam, a jak próbuję się dodzwonić do BOK to rozmawiam z maszyną, nie wiem jaką wybrać konfigurację, żeby dotrzeć do człowieka. Jakaś rada?

odpowiedź

dzownienie za granicę | kolejnaproba (14.05.2014, 20:54)

jak dzwonic za granice, przy kazdej probie slysze ze taki numer nie istnieje 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników