forumnju z rachunkiemofertaPakiet Roamingowy 10 GB

Pakiet Roamingowy 10 GB

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-25 20:37)

Najpierw sieć NJU zachęca wszystkich do subskrybcji zamiast abonamentu !!  jak już ludzie przejdą  na subskrybcje to nie mogą wrócić do abonamentu , albo skorzystac z nowej oferty NJU 
<h5 class="title" >Pakiet Roamingowy 10 GB ! bo mają subskrybcje !! paranoja!!! pomimo dużego stażu i podpiętych kart kredytowych</h5>

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 10:09)

Hej :) Odnośnie samych pakietów roamingowych, bo może nie wszyscy wiedzą, nju wprowadziło w ofercie nju na abonament i na kartę dwa nowe pakiety w roamingu poza UE:  10 GB za 79 zł na 15 dni oraz dzienny 1 GB za 15 zł na 24 godziny. Pakiety działają w 46 krajach poza UE. Szczegóły na stronie Pakiety roamingowe poza UE . Pozdrawiam :)

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 12:30)

NO i co z tego że wprowadziła jak nie można z nich skorzystać?? Trzeba pewnie przenieść numer z subskrybcji NJU do Orange na kartę i z Orange na kartę przejść na abonament NJU   zamiast na subskrybcje - bo ktoś myślący inaczej nie wprowadził tej oferty do NJU Subskrybcje - tak mocno promowanej przez NJU 

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 12:50)

To, że inni którzy mają nr na abonament czy na kartę mogą z tych pakietów korzystać. Nie wszyscy jak Ty przenieśli numery do subskrypcji...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-26 20:37)

to jest odpowiedź na post:

To, że inni którzy mają nr na abonament czy na kartę mogą z tych pakietów korzystać. Nie wszyscy jak Ty przenieśli numery do subskrypcji...
<div>

</div><div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706297387309

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 08:03)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div><div>

</div><div>
</div><div>Zawsze trzeba dopytać czy  będzie można wrócić do poprzedniej oferty, a że głupotą dla Ciebie jest oczywisty fakt, że niektórzy nadal mają abonament i kartę tego nie skomentuje nawet, bo o faktach się nie dyskutuje :) Ja np. mam dalej ofertę na kartę.  Nikt na siłę nikogo do subskrypcji nie przenosi, a jeżeli Ciebie bez Twojej zgody przenieśli w nagrodę to na Twoim miejscu złożyłabym skargę.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 09:32)

to jest odpowiedź na post:

<div>Zawsze trzeba dopytać czy  będzie można wrócić do poprzedniej oferty, a że głupotą dla Ciebie jest oczywisty fakt, że niektórzy nadal mają abonament i kartę tego nie skomentuje nawet, bo o faktach się nie dyskutuje :) Ja np. mam dalej ofertę na kartę.  Nikt na siłę nikogo do subskrypcji nie przenosi, a jeżeli Ciebie bez Twojej zgody przenieśli w nagrodę to na Twoim miejscu złożyłabym skargę.
</div><div>

</div><div>
</div><div>Nigdzie nie napisałem, że dla mnie abonament to głupota. Czytaj ze zrozumieniem.</div><div>Głupotą jest wciskanie na siłę wszystkim subskrypcji.
</div><div>Głupotą jest pisanie, że trzeba było zostać na abonamencie.</div><div>Głupota jest też brak możliwości powrotu do abonamentu po przejściu na subskrypcję.</div><div>
</div><div>Również głupotą jest opisywanie tu pakietów roamingowych choć nie o tym jest wątek. Może czasem warto najpierw przeczytać o co zakładającemu temat chodzi...?</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706344360629

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-27 15:41)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>czytaj... Nie wszyscy dali się nabrać na subskrypcję...</div><div>Do mnie wydzwaniano z nju i "w nagrodę" za bycie stałym klientem proponowano właśnie "wyjątkowo korzystne" przejście na subskrypcję.</div><div>Nie pisz pilotka takich głupot, że nie wszyscy przenieśli bo nju  wciska wszystkim subskrypcję jakby za chwilę nie miało być innej oferty. Gość dał się nabrać a wrócić nie może... bo taka jest chora polityka nju!
</div><div>

</div><div>
</div><div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maks

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-28 00:29)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div><div>

</div><div>
</div><div>Jakie więcej internetu? Jakie klika przelewów? Co za brednie?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706398161332

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-01-28 00:53)

to jest odpowiedź na post:

<div>Mam subskrypcję i wcale nie dałem się nabrać. W czym ta oferta jest gorsza, bo nie ma nowego pakietu w roamingu (poza ue w dodatku) i to jest powód nabrania się? No rzeczywiście. Jest więcej internetu, aplikacja i większa wygoda, bo nie muszę dokonywać przelewów na kilka kont. Głupota jest pisać, że ktoś ci coś wcisnął, zgadasz się na to, a potem lament,  rozumiem, że można do ciebie dzwonić z czymkolwiek, może podaj numer telefonu też ci coś wcisnę :D </div><div>

</div><div>
</div><div>1) Więcej internetu... Abonament do 240GB, subskrypcja do 60GB... WOW
</div><div>2) Przelewy... Abonament - jeden przelew nawet za 3 numery (można zrobić zlecenie stałe), subskrypcja.... wystarczy podać dane karty... ;-)</div><div>3) Aplikacja... Abonament - konto przez www, małe utrudnienie, subskrypcja - apka, która nie ma żadnej dodatkowej funkcjonalności względem www, gdzie jej do apki np. Orange... :-)</div><div>4) Wciskanie kitu... Też miałem uporczywe telefony z nju, że w nagrodę za bycie stałym klientem przygotowali dla mnie ofertę polegającą na... przejściu na subskrypcję :-) To samo na profilu nju na FB...</div><div>5) zaraz jakiś fanboj zgłosi ten post do moderatora (którego na tym forum od dawna nie ma) :-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1706399582064

odpowiedź

Pakiet Roamingowy 10 GB | piotrek31 (25.01.2024, 20:37)

Najpierw sieć NJU zachęca wszystkich do subskrybcji zamiast abonamentu !!  jak już ludzie przejdą  na subskrybcje to nie mogą wrócić do abonamentu , albo skorzystac z nowej oferty NJU 
<h5 class="title" >Pakiet Roamingowy 10 GB ! bo mają subskrybcje !! paranoja!!! pomimo dużego stażu i podpiętych kart kredytowych</h5>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników