forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie nr od innego operatora na istniejące konto na kartę w nju mobile

Przeniesienie nr od innego operatora na istniejące konto na kartę w nju mobile

 

Przeniesienie nr od innego operatora na istniejące konto na kartę w nju mobile (2023-12-12 14:55)

Witam.
Posiadam aktywne konto w ofercie na kartę w nju mobile z ok 2 letnim stażem
I jak w temacie chciałbym przenieść nr od innego operatora(PLAY) który zastąpiłby ten powyższy który już mam w nju.
Czy jest to możliwe?
I jeszcze pytanie czy cesji nr z nju na kartę mogę dokonać w salonie Orange zgodnie z tym jak przebiega cesja nr abonamentowego(zainteresowani z dowodami osobistymi i karta sim ).
Pozdrawiam.

 

Przeniesienie nr od innego operatora na istniejące konto na kartę w nju mobile (2023-12-13 10:13)

Hej :) Każdy numer na kartę w nju jest na oddzielnym koncie, stąd nie możesz w miejsce tego, który już posiadasz wstawić inny z innej sieci, zachowując dotychczasowy staż. Można jedynie zmienić numer, ale na ten, który przydzieli nju i jest to usługa płatna 50 zł. Możesz też przenieść numer z Play, ale będzie on traktowany jako nowy numer i staż w sieci będzie liczony od początku. W przypadku numeru na kartę nie ma cesji, ponieważ dotyczy ona abonamentu, natomiast możesz przerejestrować ten numer na inną osobę w salonie Orange. Powinny być obecne dwie osoby Ty i nowy właściciel z dowodami osobistymi i kartą SIM. Przerejestrowanie numeru realizowane jest bezpłatnie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Przeniesienie nr od innego operatora na istniejące konto na kartę w nju mobile | gość1702389317826 (12.12.2023, 14:55)

Witam.
Posiadam aktywne konto w ofercie na kartę w nju mobile z ok 2 letnim stażem
I jak w temacie chciałbym przenieść nr od innego operatora(PLAY) który zastąpiłby ten powyższy który już mam w nju.
Czy jest to możliwe?
I jeszcze pytanie czy cesji nr z nju na kartę mogę dokonać w salonie Orange zgodnie z tym jak przebiega cesja nr abonamentowego(zainteresowani z dowodami osobistymi i karta sim ).
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników