forumnju z rachunkiemofertaMigracja z abonamentu Orange

Migracja z abonamentu Orange

 

Migracja z abonamentu Orange (2017-09-24 13:07)

Witam,


Chcę przenieść się z kończącego się abonamentu w Orange do nju z rachunkiem. Okres rozliczeniowy w Orange mam do 23 danego miesiąca,  a umowa kończy mi się 15 listopada 2017r.


W jaki sposób to uczynić? Jeśli są z tym jakieś większe problemu, to przejdę przez prepaid u innego operatora, ale chciałbym dopytać praktyków, jak najlepiej podejść do tematu.


Pozdrawiam,
Szymon

~szymon

 

Migracja z abonamentu Orange (2017-09-24 22:40)

Z tego co pamiętam to tak : 24 października składasz normalne zamówienie na stronie nju o przeniesienie Twojego numeru. Wtedy od 24 listopada będziesz nowym abonentem nju mobie. Tu nie ma kombinacji.


Zapytaj na chat konsultanta kiedy dokładnie masz złożyć zamówienie. Wydaje mi się że ja składałem po rozpoczęciu ostatniego okresu rozliczeniowego w Orange.

odpowiedź

Migracja z abonamentu Orange | ~szymon (24.09.2017, 13:07)

Witam,


Chcę przenieść się z kończącego się abonamentu w Orange do nju z rachunkiem. Okres rozliczeniowy w Orange mam do 23 danego miesiąca,  a umowa kończy mi się 15 listopada 2017r.


W jaki sposób to uczynić? Jeśli są z tym jakieś większe problemu, to przejdę przez prepaid u innego operatora, ale chciałbym dopytać praktyków, jak najlepiej podejść do tematu.


Pozdrawiam,
Szymon
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

67 gości i 1 zalogowanych użytkowników