forumnju z rachunkiemofertaCzy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy

Czy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy

 

Czy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy (2022-02-09 21:50)

Cześć

Posiadam w nju abonament 19+9 czyli numer podstawowy i dodatkowy i do tego mam jeszcze kartę sim "nju internet dodatkowy", czy mogę go przekształcić w ten sposób że do jednego konta w nju będą przypisane dwa numery za 19zł i jeden dodatkowy za 9 zł?

 

Czy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy (2022-02-09 23:00)

Hej :) Nie będzie to numer podstawowy, ale drugi dodatkowy tym razem za 19 zł. Wystarczy, że na numerze w ofercie nju internet dodatkowy, włączysz usługę nju dodatkowy 19 zł. Możesz to zrobić samodzielnie logując się na ten numer i wybierając zakładkę usługi. Oferta internetowa zostanie zmieniona w głosową od kolejnego okresu rozliczeniowego. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:02 w dniu 2022-02-09]
 

Czy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy (2022-02-10 07:51)

to jest odpowiedź na post:

Cześć

Posiadam w nju abonament 19+9 czyli numer podstawowy i dodatkowy i do tego mam jeszcze kartę sim "nju internet dodatkowy", czy mogę go przekształcić w ten sposób że do jednego konta w nju będą przypisane dwa numery za 19zł i jeden dodatkowy za 9 zł?
<div>

</div><div>
</div><div>Żeby zmienić numer podstawowy musiałbyś najpierw wszystkie numery przenieść do oferty na kartę a potem zacząć zabawę od nowa.</div><div>Nowe umowy i staż w nju liczony od nowa.</div><div> Ewentualnie może mieć dwa numery "podstawowe" ale na osobnych kontach.
</div>

 

Czy da się przekształcić numer "nju internet dodatkowy" w numer podstawowy (2022-02-10 09:16)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Nie będzie to numer podstawowy, ale drugi dodatkowy tym razem za 19 zł. Wystarczy, że na numerze w ofercie nju internet dodatkowy, włączysz usługę nju dodatkowy 19 zł. Możesz to zrobić samodzielnie logując się na ten numer i wybierając zakładkę usługi. Oferta internetowa zostanie zmieniona w głosową od kolejnego okresu rozliczeniowego. Pozdrawiam :) 



Dzięki za odpowiedź, takie rozwiązanie też mi pasuje :)

odpowiedź

Czy da się przekształcić numer " | nju internet dodatkowy" ( w numer podstawowy)

Cześć

Posiadam w nju abonament 19+9 czyli numer podstawowy i dodatkowy i do tego mam jeszcze kartę sim "nju internet dodatkowy", czy mogę go przekształcić w ten sposób że do jednego konta w nju będą przypisane dwa numery za 19zł i jeden dodatkowy za 9 zł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników