forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z MIX plus

Przeniesienie numeru z MIX plus

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-11 12:00)

Witam wczesniej posiadalem Mix plusa w ostatnim miesiacu wykorzystałem wszystkie doladowania i tu moje pytanie czy w takim przypadku musze zaznaczyc  ze posiadam u ostatniego operatora oferte abonament/mix czy moze juz na karte?
po 2 Mix plus byl na moja mame a teraz chcialbym zeby moj nr zostal przepisany na mnie czy istnieje taka mozliwosc zeby wpisac moj adres by kurier tu dostarczyl dokumenty czy musze wpisac adres mamy do przekazania dokumentacji?

~loko

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-11 14:10)

musi najpierw w salonie plusa zrobić w obecności swojej mamy przeniesienie własności numeru z mamy na siebie a potem złożyć przez stronę www wniosek o przeniesienie do nju już na swoje dane.

Jak dokonałeś w plusie wszystkie doładowania to powinni przenieść Twój numer do karty, ale jak będziesz w salonie plusa to niech sprawdzą to w systemie .Wtedy przy wniosku wskażesz ,że przenosisz numer z karty w plusie.

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-13 14:44)

Jeśli po wykonaniu wszystkich doładowań nie był podpisany żaden aneks do wcześniej zawartej umowy, to nadal numer jest w mixie. Przerabiałem już ten temat w przypadku jednego nr z plusa przeniesionego do nju. Najlepiej sprawdzić posiadaną taryfę w plus krótkim kodem *147# wtedy wszystko będzie jasne.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~lasek

odpowiedź

Przeniesienie numeru z MIX plus | ~loko (11.03.2014, 12:00)

Witam wczesniej posiadalem Mix plusa w ostatnim miesiacu wykorzystałem wszystkie doladowania i tu moje pytanie czy w takim przypadku musze zaznaczyc  ze posiadam u ostatniego operatora oferte abonament/mix czy moze juz na karte?
po 2 Mix plus byl na moja mame a teraz chcialbym zeby moj nr zostal przepisany na mnie czy istnieje taka mozliwosc zeby wpisac moj adres by kurier tu dostarczyl dokumenty czy musze wpisac adres mamy do przekazania dokumentacji?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników