forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z MIX plus

Przeniesienie numeru z MIX plus

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-11 12:00)

Witam wczesniej posiadalem Mix plusa w ostatnim miesiacu wykorzystałem wszystkie doladowania i tu moje pytanie czy w takim przypadku musze zaznaczyc  ze posiadam u ostatniego operatora oferte abonament/mix czy moze juz na karte?
po 2 Mix plus byl na moja mame a teraz chcialbym zeby moj nr zostal przepisany na mnie czy istnieje taka mozliwosc zeby wpisac moj adres by kurier tu dostarczyl dokumenty czy musze wpisac adres mamy do przekazania dokumentacji?

~loko

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-11 14:10)

musi najpierw w salonie plusa zrobić w obecności swojej mamy przeniesienie własności numeru z mamy na siebie a potem złożyć przez stronę www wniosek o przeniesienie do nju już na swoje dane.

Jak dokonałeś w plusie wszystkie doładowania to powinni przenieść Twój numer do karty, ale jak będziesz w salonie plusa to niech sprawdzą to w systemie .Wtedy przy wniosku wskażesz ,że przenosisz numer z karty w plusie.

 

Przeniesienie numeru z MIX plus (2014-03-13 14:44)

Jeśli po wykonaniu wszystkich doładowań nie był podpisany żaden aneks do wcześniej zawartej umowy, to nadal numer jest w mixie. Przerabiałem już ten temat w przypadku jednego nr z plusa przeniesionego do nju. Najlepiej sprawdzić posiadaną taryfę w plus krótkim kodem *147# wtedy wszystko będzie jasne.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~lasek

odpowiedź

Przeniesienie numeru z MIX plus | łukasz. (13.03.2014, 14:44)

Jeśli po wykonaniu wszystkich doładowań nie był podpisany żaden aneks do wcześniej zawartej umowy, to nadal numer jest w mixie. Przerabiałem już ten temat w przypadku jednego nr z plusa przeniesionego do nju. Najlepiej sprawdzić posiadaną taryfę w plus krótkim kodem *147# wtedy wszystko będzie jasne.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników