forumnju z rachunkiemofertapierwsza faktura po przeniesieniu numeru

pierwsza faktura po przeniesieniu numeru

 

pierwsza faktura po przeniesieniu numeru (2014-02-26 03:19)

Witam
Przeniosłem ostatnio 3 numery od innych operatorów do nju z r-kiem. Mam pytanie dotyczace wszystkich trzech numerów: pierwsza faktura wyniosła max. 0,05zł. Czy ja muszę to opłacić w terminie czy mogę doliczyć do kolejnej faktury za pełny okres?
Dodam, że nie chcę aby mi naliczono jakakolwiek opłatę za wezwanie do zapłaty, nie chcę też zablokowanych połaczeń. Czy nju nalicza kary/blokuje wychodzace w przypadku niezapłaconej faktury na kwotę max. 0,05 zł?

 

pierwsza faktura po przeniesieniu numeru (2014-02-26 08:41)


Czy ja muszę to opłacić w terminie czy mogę doliczyć do kolejnej faktury za pełny okres?

tak

Czy nju nalicza kary/blokuje wychodzace w przypadku niezapłaconej faktury na kwotę max. 0,05 zł?

raczej tak

[edytowane przez macc o 08:42 w dniu 2014-02-26]
 

pierwsza faktura po przeniesieniu numeru (2014-03-24 11:14)

Spytaj się konsultanta na @, czacie lub tel.!!!

odpowiedź

pierwsza faktura po przeniesieniu numeru | wojtek20040 (26.02.2014, 03:19)

Witam
Przeniosłem ostatnio 3 numery od innych operatorów do nju z r-kiem. Mam pytanie dotyczace wszystkich trzech numerów: pierwsza faktura wyniosła max. 0,05zł. Czy ja muszę to opłacić w terminie czy mogę doliczyć do kolejnej faktury za pełny okres?
Dodam, że nie chcę aby mi naliczono jakakolwiek opłatę za wezwanie do zapłaty, nie chcę też zablokowanych połaczeń. Czy nju nalicza kary/blokuje wychodzace w przypadku niezapłaconej faktury na kwotę max. 0,05 zł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników