forumnju z rachunkiemofertaNie ma takiego numeru - dziwna sytuacja

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja (2019-08-14 09:31)

Witam

Czy może miał ktoś problem z sytuacją gdzie ktoś do nas dzwoni i słyszy w słuchawce swojego telefonu "nie ma takiego numeru" ??
Numer przeniosłem w lipcu, od początku znajomi zgłaszali mi że mają sytuację jak wyżej dzwoniąc do mnie. Do tego doszło to że wiele numerów do których ja chce się dodzwonić też po wybraniu numeru odpowiada mi "nie ma takiego numeru" - dla pewności - numery banków więc na pewno istnieją. 
Zgłaszałem przez formularz usterke 6-go sierpnia ale chyba tam nikt nie pracuje bo do dzis nikt się nie podjął rozwiązania, albo się nie znają zwyczajnie.
Co robić ?? 

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja (2019-08-14 13:51)

Hej :) Z tego, co piszesz wynika, że w samym procesie przeniesienia numeru wystąpiły błędy i nju musi się zwrócić do poprzedniego operatora, stąd prawdopodobnie tak długo nie masz odpowiedzi na swoje zgłoszenie. Masz dwa wyjścia albo cierpliwie czekać albo je ponowić (jeżeli w historii zgłoszeń na koncie go nie widzisz, to mógł wystąpić błąd i nie zostało zarejestrowane). Pozdrawiam :) 

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja (2019-08-16 12:17)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Z tego, co piszesz wynika, że w samym procesie przeniesienia numeru wystąpiły błędy i nju musi się zwrócić do poprzedniego operatora, stąd prawdopodobnie tak długo nie masz odpowiedzi na swoje zgłoszenie. Masz dwa wyjścia albo cierpliwie czekać albo je ponowić (jeżeli w historii zgłoszeń na koncie go nie widzisz, to mógł wystąpić błąd i nie zostało zarejestrowane). Pozdrawiam :) 

Dzięki za odzew, faktycznie 10 dni zajęło obsłudze NJU weryfikacja i odpowiedź na moje zgłoszenie, 10 dni przez które mój numer jest użyteczny w powiedzmy 25% (licząc ogół telefonów w Polsce i dzieląc przez 4 ) faktycznie problem dotyczy PLAY - konkretnie z tej sieci nie mozna sie połączyć ze mną. Kazano mi przedstawić sytuacje z jakich numerów i kiedy takie komunikaty moi niedoszli rozmówcy otrzymali. Przeprowadziłem krótką inwestygację i niestety musiałem założyć nowe zgłoszenie bo tamto ma status zamknięte, więc musiałem odpowiedzieć w nowym zgłoszeniu podając numer starego. 
Ręce opadają, szkoda czasu na tego operatora chyba.

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja (2019-08-16 23:58)

Hej :) W większości, jeżeli nie we wszystkich zgłoszeniach do działu technicznego trzeba podać przykłady reklamowanych połączeń. Większość zgłoszeń zamykana jest w ciągu 48 godzin, stąd teraz nie powinieneś tak długo czekać na odpowiedź. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Nie ma takiego numeru - dziwna sytuacja | gość1565767899542 (14.08.2019, 09:31)

Witam

Czy może miał ktoś problem z sytuacją gdzie ktoś do nas dzwoni i słyszy w słuchawce swojego telefonu "nie ma takiego numeru" ??
Numer przeniosłem w lipcu, od początku znajomi zgłaszali mi że mają sytuację jak wyżej dzwoniąc do mnie. Do tego doszło to że wiele numerów do których ja chce się dodzwonić też po wybraniu numeru odpowiada mi "nie ma takiego numeru" - dla pewności - numery banków więc na pewno istnieją. 
Zgłaszałem przez formularz usterke 6-go sierpnia ale chyba tam nikt nie pracuje bo do dzis nikt się nie podjął rozwiązania, albo się nie znają zwyczajnie.
Co robić ?? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

79 gości i 0 zalogowanych użytkowników