forumnju z rachunkiemusługiVitay, tylko dla nowych klientów ??

Vitay, tylko dla nowych klientów ??

 

Vitay, tylko dla nowych klientów ?? (2014-03-17 15:52)

Witam mam pytanie czy 60 zl na paliwo na stacjach Orlen jest tylko dla nowych klientów??Podpisywałem z państwem umowę 2 miesiące temu i wtedy nie dostałem żadnego prezentu, czy jest możliwość, żebym teraz dostał??Pozdrawiam i czekam na odp

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Vitay, tylko dla nowych klientów ?? (2014-03-17 16:03)

Według regulaminu promocji, jest ona  tylko dla nowych klientów którzy w okresie trwania promocji 13.03.2014 - 26.03.2014 podpiszą umowę na nju z rachunkiem. Także niestety nie spłełniasz warunków promocji i nie masz co liczyć na prezenty którę są w niej uwzględnione.

 

Vitay, tylko dla nowych klientów ?? (2014-03-17 16:21)

Czyli pozostaje rozwiązać umowę i czekać na jakieś prezenty, ponieważ dla stałych klientów nic nie ma.

 

Vitay, tylko dla nowych klientów ?? (2014-03-17 16:46)

Jeśli tak bardzo Ci zależy na jakimś prezencie to możesz rozwiązać umowę i zawrzeć ją ponownie wtedy gdy się pojawią jakieś promocje dla nowych kientów. Ale według mnie więcej zachodu niż korzyści.Według mnie i tak dobrze że wprowadzają takie zachęcające promocje, bo wiadomo że znajdą się osoby które ze względu na brak umowy na czas określony skorzystają z promocji i będą szukać kolejnych. Ci co się przekonają że oferta jest dobra zostaną. Ja niestety nie trafiłam na żadną promocję, ale póki co zostaję bo oferta według mnie jest jak najbardziej w porządku.
A stały klient to raczej taki który jest klientem przynajmniej rok. Po tym czasie można indywidualnie spytać konsultanta o jakiś bonus za staż w sieci. Ale po 2 miesiącach w Twoim przypadku to szczerze wątpie. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~perry

odpowiedź

Vitay, tylko dla nowych klientów ?? | gość1388931210850 (17.03.2014, 15:52)

Witam mam pytanie czy 60 zl na paliwo na stacjach Orlen jest tylko dla nowych klientów??Podpisywałem z państwem umowę 2 miesiące temu i wtedy nie dostałem żadnego prezentu, czy jest możliwość, żebym teraz dostał??Pozdrawiam i czekam na odp
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

11 gości i 1 zalogowanych użytkowników