profil na forum

nick
gość1388931210850
nowicjusz

moje ostatnie

Rozwiązanie umowy Nju z Rachunkiem

(2014-05-30 19:15 w wątku Rozwiązanie umowy Nju z Rachunkiem)

Ok a jak moge zerwać umowę ??Gdzie muszę iść??Czy zrobią to w ktorymś salonie orange ??Czy muszę dzwonić do nich ??I czy jest jakiś numer komórkowy do NJU na który mógłbym zadzwonić do nich za darmo ???Dziekuje za odpowiedz

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Vitay, tylko dla nowych klientów ??

(2014-03-17 16:21 w wątku Vitay, tylko dla nowych klientów ??)

Czyli pozostaje rozwiązać umowę i czekać na jakieś prezenty, ponieważ dla stałych klientów nic nie ma.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte

(2014-01-07 16:34 w wątku Przeniesienie numeru z nju mobile na karte )

Aha i jeszcze jedno z tej strony odebrałem kupon sodexo http://www.promoszop.pl/kupony-rabatowe/nju-mobile pisze,że ważny kliknąłem odbierz kupon i jak mnie przeniosło na strone nju mobile to wtedy wypełniłem zamówienie. Myślicie że mi sie należy ten kupon ???Bo tutaj niby jest ważny a na stronie nju pisze,że kupony do 19.11 trzeba było aktywowac. O co z tym chodzi ????

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie numeru z nju mobile na karte

(2014-01-07 16:31 w wątku Przeniesienie numeru z nju mobile na karte )

dzieki bardzo za odpowiedz, dzisiaj złożylem zamówienie na przeniesienie, jak tylko kurier przyjedzie i aktywuje karte to zmieniam na oferte do komórkowych i zobaczymy jak to wyjdzie czy bede musiał czekac miesiąc czy nie. I czy bedzie gdzieś widac czy jestem w abonamencie tym 29 zl czy 19 tylko do komórkowych ???

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych

(2014-01-05 15:13 w wątku Pytanie o usluge 19 zl do komórkowych )

dzieki bardzo za odpowiedzi, a np jak przenosze nr z nju na karte do rachunku to dlugo to trwa ????

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób