Rezygnacja..

 

Rezygnacja.. (2013-10-19 19:50)

Witam

Co to ma być , pytam się?! 14 (poniedizałek) Wystawili fakturę ja mam oczywiście listownie z racji tego,że nie zawsze mam dostęp do internetu. Dzisiaj jest 19 ( sobota) Faktury oczywiście nie ma ( tzn. jest ,ale jak się zaloguję na konto) ale miała być POCZTĄ! Gdzie ona jest?! Chcę poinformować,że termin płatności jest do 28... i jak ja mam ją zapłacić? 
Jak zapłacę po niedzieli ( oczywisćie jak przyjdzie rachunek pocztą) to pieniądze nie przyjdą pocztą do 28.. i co? Naliczycie mi odsetki?!!!! ŻAaaal!!! Rozwiązuję umowę!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zaaaaawiedzionyy

 

Rezygnacja.. (2013-10-20 11:59)


Właśnie!! Jak to jest naprawdę z tą Fakturą przysyłaną pocztą??


~ilonaaa

 

Rezygnacja.. (2014-01-02 11:00)

kłamiesz i tyle. Musiała przyjść do Ciebie faktura.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Rezygnacja.. | ~zaaaaawiedzionyy (19.10.2013, 19:50)

Witam

Co to ma być , pytam się?! 14 (poniedizałek) Wystawili fakturę ja mam oczywiście listownie z racji tego,że nie zawsze mam dostęp do internetu. Dzisiaj jest 19 ( sobota) Faktury oczywiście nie ma ( tzn. jest ,ale jak się zaloguję na konto) ale miała być POCZTĄ! Gdzie ona jest?! Chcę poinformować,że termin płatności jest do 28... i jak ja mam ją zapłacić? 
Jak zapłacę po niedzieli ( oczywisćie jak przyjdzie rachunek pocztą) to pieniądze nie przyjdą pocztą do 28.. i co? Naliczycie mi odsetki?!!!! ŻAaaal!!! Rozwiązuję umowę!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników