forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru

Przeniesienie numeru

 

Przeniesienie numeru (2014-03-25 12:53)

Witam,
Obecnie jestem użytkowniczką Orange na kartę i jakiś czas temu wygasła moja umowa. Zainteresowała mnie oferta Nju z rachunkiem, ale przy chęci przeniesienia pojawiło się kilka pytań.
1) Umowa do podpisania zostanie przyniesiona przez kuriera? Jeśli tak to ile się na to czeka?
2) W interesującej mnie ofercie za rozmowy i sms'y nie zapłacę miesięcznie więcej niż 38 zł? 
3) Ile trwa przeniesienie numeru i aktywacja usługi?
4) Czym jest limit należności?I proszę o wyjaśnienie a nie link, bo wyjaśnienie podane na stronie już czytałam i nie rozumiem go.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~alea

 

Przeniesienie numeru (2014-03-25 13:21)

1. Różny można wyczytać czas realizacji po opiniach innych, u mnie to trwało tydzień.
2. Zgadza się, o ile będziesz wykonywać połączenia krajowe na komórkowe i stacjonarne, a sms/mms tylko na komórkowe. Każde połączenie za granicę, do numerów płatnych ( np infolinia ), sms premium, sms za granicę, itp nie jest uwzględniane w tych 38 zł więc doliczane jest osobno.
3. Tutaj miałam inną sytuację bo przenosiłam z abonamentu więc musiałam czekać na zakończenie umowy. W Twoim przypadku sprawniej to pójdzie. Jak zgłosisz dyspozycję przeniesienia numeru to prawdopodobnie od złożenia do dostarczenia przez kuriera umowy z kartą nie powinno być dłużej niż 7 dni. Aktywujesz kartę po dostarczeniu jej przez kuriera, usługa uruchamiana jest do 24 godzin.Ale zazwyczaj dzieje się to szybciej ( u mnie trwało to do 2 godzin).
4. Jest to granica zobowiązań każdego użytkownika, której przekroczenie może uprawniać NJU do żadania wpłaty kaucji lub zawieszenia możliwości połączeń ( możesz go przekroczyć gdy wykonujesz dużo połączeń nie uwzględnionych w tych 38 zł o których wpominałam w punkcie 2).

Mam nadzieję trochę rozjaśniłam Ci sytuację.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie numeru (2014-03-25 13:34)

Witam,
Obecnie jestem użytkowniczką Orange na kartę i jakiś czas temu wygasła moja umowa.
...Jak na kartę...to jaka umowa?
Ad.1 Kilka dni (u Ciebie troszkę dłużej bo masz kartę u "matki" nju).
Ad. 2 Możesz nawet mniej jak aktywujesz "do komórkowych za 19"   19+9=28 PLN.
Ad.3  Jeżeli miałaś zarejestrowaną kartę SIM u operatora to szybko 3-5 dni .
AD. 4  Jest to limit którym się zabezpiecza operator jakbyś miała fanaberie korzystać z premium, sextelefonów etc.
Jak jeszcze czegoś nie wiesz to pytaj.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie numeru (2014-03-25 16:28)

dziupla odpowiedział na full nic odjąć nic dodać.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qtxevpro

odpowiedź

Przeniesienie numeru | ~alea (25.03.2014, 12:53)

Witam,
Obecnie jestem użytkowniczką Orange na kartę i jakiś czas temu wygasła moja umowa. Zainteresowała mnie oferta Nju z rachunkiem, ale przy chęci przeniesienia pojawiło się kilka pytań.
1) Umowa do podpisania zostanie przyniesiona przez kuriera? Jeśli tak to ile się na to czeka?
2) W interesującej mnie ofercie za rozmowy i sms'y nie zapłacę miesięcznie więcej niż 38 zł? 
3) Ile trwa przeniesienie numeru i aktywacja usługi?
4) Czym jest limit należności?I proszę o wyjaśnienie a nie link, bo wyjaśnienie podane na stronie już czytałam i nie rozumiem go.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników