forumstrona www, moje kontomoje kontoAplikacja nju niedługo zniknie

Aplikacja nju niedługo zniknie

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-05-17 21:36)

<div>Aplikacja nju (ta podobno niewspierana przez nju czyli przez jej wydawcę) niedługo zniknie z Google Play:</div><div>https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/sklep-google-play-apple-appstore-stare-aplikacje</div><div>I chyba dobrze... bo to wstyd dla operatora, żeby taką apkę mieć.
</div>

~gość1652816177722

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-05-30 12:45)

to jest odpowiedź na post:

<div>Aplikacja nju (ta podobno niewspierana przez nju czyli przez jej wydawcę) niedługo zniknie z Google Play:</div><div>https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/sklep-google-play-apple-appstore-stare-aplikacje</div><div>I chyba dobrze... bo to wstyd dla operatora, żeby taką apkę mieć.
</div><div>

</div><div>
</div><div>Żadna strata. I tak  praktycznie nic tam nie działa.
</div>

~gość1653900500281

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-09-26 16:01)

Da się tam sprawdzić ile zostało GB, czy to też nie działa?

~piotrk

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-09-26 16:20)

Hej :) Powinno działać,  korzystam przez stronę, stąd nie mam możliwości sprawdzić, W zakładce Stan konta powinna być informacja o ilości danych do wykorzystania. Pozdrawiam :)

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-11-29 16:16)

Hej :) Aplikacja zostanie wycofana ze sklepu Google Play z dniem 01.12.2022. Pojawił się już  Komunikat na stronie. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 16:17 w dniu 2022-11-29]
 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-11-29 20:01)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Aplikacja zostanie wycofana ze sklepu Google Play z dniem 01.12.2022. Pojawił się już  Komunikat na stronie. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>Byle  sieć wirtualna ma apkę. A córka Orange miała dziadostwo, a teraz nie będzie już nic. Wstyd.
</div><div>A opłaty rosną. Vide - likwidacja "nie korzystasz nie płacisz". Nawet intenet chodzi na połowie prędkości Orange. NJU - sieć najmniej wymagających klientów?</div><div>
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1669748461262

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-14 22:49)

W nowej aplikacji logowanie tylko e-mailem.
W starej numerem telefonu.
Mam kilka numerów podpiętych pod ten sam e-mail.
Nie mogę się zalogować. Co robić?

~kamillos0018

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 08:51)

to jest odpowiedź na post:

W nowej aplikacji logowanie tylko e-mailem.
W starej numerem telefonu.
Mam kilka numerów podpiętych pod ten sam e-mail.
Nie mogę się zalogować. Co robić?

Zrezygnować i nie używać .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kobra

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 17:34)

to jest odpowiedź na post:

W nowej aplikacji logowanie tylko e-mailem.
W starej numerem telefonu.
Mam kilka numerów podpiętych pod ten sam e-mail.
Nie mogę się zalogować. Co robić?

Hej :) Nowa aplikacja jest dedykowana tylko dla klientów ofert:  nju światłowód i nju komórkowy. Jeśli nie masz jednego z tych planów - nie będzie działała. Wówczas pozostaje logowanie się na stronie. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:35 w dniu 2022-12-15]
 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 19:38)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Nowa aplikacja jest dedykowana tylko dla klientów ofert:  nju światłowód i nju komórkowy. Jeśli nie masz jednego z tych planów - nie będzie działała. Wówczas pozostaje logowanie się na stronie. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>Jest gdziekolwiek informacja (rzetelna) o zasięgu tego niby-światłowodu? Bo co bym nie wpisał w adresie (Warszawa, Katowice...) to brak dostępu. To taka oferta widmo czy można to realnie zamówić?
</div>

~gość1671129516131

odpowiedź

Aplikacja nju niedługo zniknie | ~gość1652816177722 (17.05.2022, 21:36)

<div>Aplikacja nju (ta podobno niewspierana przez nju czyli przez jej wydawcę) niedługo zniknie z Google Play:</div><div>https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/sklep-google-play-apple-appstore-stare-aplikacje</div><div>I chyba dobrze... bo to wstyd dla operatora, żeby taką apkę mieć.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników