forumstrona www, moje kontomoje kontoAplikacja nju niedługo zniknie

Aplikacja nju niedługo zniknie

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-21 18:00)

to jest odpowiedź na post:


Żaden fanboj, normalni ludzie jak mają dość usługodawcy, to idą do konkurencji, zamiast wypłakiwać sie na forach. Kilkanaście lat temu jak wkurzyła mnie tepsa, to po dwóch dniach podpisałem umowę z innym operatorem, i miałem potwierdzone roziwązanie umowy z TPSA. Bez skamlania i użalania się.


w. n. p. i tyle w temacie

~gość1671642001717

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-21 19:33)

to jest odpowiedź na post:


Żaden fanboj, normalni ludzie jak mają dość usługodawcy, to idą do konkurencji, zamiast wypłakiwać sie na forach. Kilkanaście lat temu jak wkurzyła mnie tepsa, to po dwóch dniach podpisałem umowę z innym operatorem, i miałem potwierdzone roziwązanie umowy z TPSA. Bez skamlania i użalania się.


Nikt się nie wypłakuje. Są tacy, którym się wydaje, że płacąc operatorowi mają prawo do rzetelnie wykonywanych usług. Naiwniaki.Nie chodzi o eSIMy, apki i inne takie ale o np. żałosny transfer - co mi po 150GB jak działa z żałosną prędkością?Wszyscy wiemy, że nju to tania imitacja Orange, ale czy na pewno taka tania?I nie jest to jak widać sieć najbardziej zadowolonych klientów, co najwyżej naiwnych klientów.Żałosny jest tylko ten ślepy zachwyt co niektórych forumowiczów i ujadanie na każdego kto napisze, że nie wszystko w nju jest takie super jak na reklamach.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~njumobile

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-23 07:37)

Ja też zachwycam się nju i innymi reklamami . Dlatego tu jestem

~njumobile

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-23 14:59)

to jest odpowiedź na post:

Ja też zachwycam się nju i innymi reklamami . Dlatego tu jestem


A cóż takiego w nju jest takie zachwycające?

~gość1671803949777

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-24 09:18)

to jest odpowiedź na post:


A cóż takiego w nju jest takie zachwycające?

<div class="row-header"><h4><strong>~</strong>gość1671803949777 .
</h4><div class="row-header"><h4>~njumobile pisze sprzeczne informacje i nie warto brać tego serjo.<strong>
</strong></h4></div></div>

~kozak

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-25 21:23)

to jest odpowiedź na post:

~gość1671803949777 .
~njumobile pisze sprzeczne informacje i nie warto brać tego serjo.


To tak tu działa...~kozak też może pisać sprzeczne informacje...

~kozak

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-26 07:48)

to jest odpowiedź na post:


To tak tu działa...~kozak też może pisać sprzeczne informacje...

Jak z tego wynika. Na forum powinni mieć możliwość pisania tylko zalogowani użytkownicy

~kozak

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-26 21:25)

to jest odpowiedź na post:

Jak z tego wynika. Na forum powinni mieć możliwość pisania tylko zalogowani użytkownicy


Jestem zdecydowanie za. Ale... jaka sieć takie forum...A ty ~kozak po prostu się zaloguj...

~kozak

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2023-01-04 15:29)

Hej :) Dla tych, co tęsknią za "starą" aplikacją, mam dobrą wiadomość. Jeśli mieliście ją kiedyś na koncie google i została odinstalowana to można ją przywrócić klikając w link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orange.njumobile Pozdrawiam :)

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2023-02-01 13:30)

Mam nju internetowy. 
Zainstalowałem nową apkę, - nie daje się zalogować, nie daje się zmienić hasła, żadnych komunikatów dlaczego tak jest. Czy to jest poważne traktowanie klientów?

~lasek101

odpowiedź

Aplikacja nju niedługo zniknie | ~gość1652816177722 (17.05.2022, 21:36)

<div>Aplikacja nju (ta podobno niewspierana przez nju czyli przez jej wydawcę) niedługo zniknie z Google Play:</div><div>https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/sklep-google-play-apple-appstore-stare-aplikacje</div><div>I chyba dobrze... bo to wstyd dla operatora, żeby taką apkę mieć.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies