forumstrona www, moje kontomoje kontoAplikacja nju niedługo zniknie

Aplikacja nju niedługo zniknie

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 21:04)

Hej :) Poza tym LINKIEM jest tylko informacja, że usługa światłowód jest dostępna w dużych miastach, w blokach wielorodzinnych i tam, gdzie nie jest podłączona usługa Orange światłowód. Wracając do tematu aplikacji, jeśli ktoś ma starą, to nie należy dokonywać aktualizacji. Niby oczywiste, ale lepiej napisać, by nie było zaskoczenia. Pozdrawiam :)

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 21:12)

to jest odpowiedź na post:

W nowej aplikacji logowanie tylko e-mailem.
W starej numerem telefonu.
Mam kilka numerów podpiętych pod ten sam e-mail.
Nie mogę się zalogować. Co robić?


to są dwie różne apki, ta nowa nie ma nic wspólnego z ofertą komórkową!

~gość1671129516131

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 21:41)

Hej, w takim razie jak na telefonie z androidem sprawdzać na bieżąco stan konta, zużycie internetu itp? Będzie do tego jakaś apka, jako zamiennik do tej starej kulawej? Nową przed instalacją obczytałem i niby było coś tam o telefonii komórkowej i o jednej apce, a wielu usługach. Ogólnie coś nie mają weny do tych aplikacji. Niby taka oferta internetowa/nowoczesna, ale nawet w tym śmiesznym Play'u to apka jakoś działała.  Potraficie człowieka zniechęcić do siebie.

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-15 23:32)

to jest odpowiedź na post:

Hej, w takim razie jak na telefonie z androidem sprawdzać na bieżąco stan konta, zużycie internetu itp? Będzie do tego jakaś apka, jako zamiennik do tej starej kulawej? Nową przed instalacją obczytałem i niby było coś tam o telefonii komórkowej i o jednej apce, a wielu usługach. Ogólnie coś nie mają weny do tych aplikacji. Niby taka oferta internetowa/nowoczesna, ale nawet w tym śmiesznym Play'u to apka jakoś działała.  Potraficie człowieka zniechęcić do siebie.

Cześć :) Sprawdzać wszystko można po zalogowaniu na stronie, tamta apka i tak kulawo działała, jak piszesz, ja zawsze korzystam ze strony. Może coś wprowadzą w nju w jej zastępstwie, ale pewnie nie w najbliższym czasie. Tam są dwie usługi w tej nowej aplikacji nju światłowód + nju komórkowy, może z czasem jeszcze coś zostanie dołożone, ale ona nie ma nic wspólnego z dotychczasową ofertą - tu pozostaje strona lub aplikacja, jeśli ktoś nie odinstalował, bo od 01.12.2022 już nie ma możliwości jej pobrania ze sklepu Google Play.  Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:37 w dniu 2022-12-15]
 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-16 16:50)

to jest odpowiedź na post:

Hej, w takim razie jak na telefonie z androidem sprawdzać na bieżąco stan konta, zużycie internetu itp? Będzie do tego jakaś apka, jako zamiennik do tej starej kulawej? Nową przed instalacją obczytałem i niby było coś tam o telefonii komórkowej i o jednej apce, a wielu usługach. Ogólnie coś nie mają weny do tych aplikacji. Niby taka oferta internetowa/nowoczesna, ale nawet w tym śmiesznym Play'u to apka jakoś działała.  Potraficie człowieka zniechęcić do siebie.

Zużycie internetu możesz sprawdzić wysyłając sms  . Na abonament -> TU  Na kartę ->  TU

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-16 18:42)

to jest odpowiedź na post:

Zużycie internetu możesz sprawdzić wysyłając sms  . Na abonament -> TU  Na kartę ->  TU


Każda szanująca się sieć/operator ma aplikację dla klientów. Wszystko zmierza w dzisiejszych czasach do łatwego dostępu przez telefon. Orange ma jedną z najlepszych aplikacji...Tylko "orangowa" sierota nju (BTW... ani to sieć ani operator) nie ma...Chcesz mieć dostęp do swoich danych w nju to musisz korzystać ze strony lub wysyłać smsy. Średniowiecze...Ale to przecież sieć najmniej wymagających klientów...

~gość1671212548882

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-17 05:36)

to jest odpowiedź na post:


.Ale to przecież sieć najmniej wymagających klientów...

W takim razie co ty robisz w tym gronie  :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kappa

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-19 10:36)

ciekawe bo aplikacja nadal działa  , loguje sie nr telefonu , jest podział na abo i aplikacje więc wszystko jest OK

~zenonwpupe

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-20 21:12)

to jest odpowiedź na post:

W takim razie co ty robisz w tym gronie  :)


kolejny fanboj nju... tu się nie krytykuje, tu się chwali... choć nie ma czego

~gość1671567133811

 

Aplikacja nju niedługo zniknie (2022-12-21 17:42)

to jest odpowiedź na post:


kolejny fanboj nju...


Żaden fanboj, normalni ludzie jak mają dość usługodawcy, to idą do konkurencji, zamiast wypłakiwać sie na forach. Kilkanaście lat temu jak wkurzyła mnie tepsa, to po dwóch dniach podpisałem umowę z innym operatorem, i miałem potwierdzone roziwązanie umowy z TPSA. Bez skamlania i użalania się.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Aplikacja nju niedługo zniknie | ~gość1652816177722 (17.05.2022, 21:36)

<div>Aplikacja nju (ta podobno niewspierana przez nju czyli przez jej wydawcę) niedługo zniknie z Google Play:</div><div>https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje/sklep-google-play-apple-appstore-stare-aplikacje</div><div>I chyba dobrze... bo to wstyd dla operatora, żeby taką apkę mieć.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies