forumnju z rachunkiemusługiFaktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-20 21:21)

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.

~adrian2021

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-21 07:24)

Własnie się kontaktuję i wyjasniam - to jest forum uzytkownikó, a nie Biuro Obsługi klienta.
Tam zgłaszaj reklamację.

Oczywiście wyjasnij szczegółowo, bo na pytanie "sląd rachunek do zapłaty" aż się chce odpowiedzieć "przyszedł pocztą".
Spójrz tez na fakturę za jaki okres jest wystawiona

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-21 08:38)

to jest odpowiedź na post:

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.

Jeśli nie masz numeru w nju to nie dostałeś rachunku . Jeśli chcesz wpłacić to  chętnie podam ci swój numer rachunku .
</div><div>Proszę obudz się :)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~maro

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-21 09:38)

to jest odpowiedź na post:

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.




Hej :) Za numery dodatkowe naliczana jest opłata od momentu powiązania ich z numerem głównym, czyli od podpisania umowy. Jest to zapisane w regulaminach tych usług. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 09:39 w dniu 2022-01-21]
 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-21 21:57)

to jest odpowiedź na post:

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.

</div><div>
</div><div>Zgłoś problem przez formularz. Koniecznie w trybie reklamacji.
</div>

~nju

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-26 17:55)

to jest odpowiedź na post:

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.




Ja mam tak samo...  4 stycznia podpisałem umowę na przeniesienie nr a tu nagle kilka dni temu dostaje fakture że 15 stycznia wysłałem smsa i Połączyłem się z internetem.  A najlepsze jest to że karty SIM z tymczasowym nr nawet nie włam alem z plastiku i nie włożyłem do tel. Włożyłem reklamacje i lipa według nich 15 stycznia uruchomiłem nr gdzie karta sim leży nie roz pakowana... 

~zaba

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-29 21:22)

to jest odpowiedź na post:




Ja mam tak samo...  4 stycznia podpisałem umowę na przeniesienie nr a tu nagle kilka dni temu dostaje fakture że 15 stycznia wysłałem smsa i Połączyłem się z internetem.  A najlepsze jest to że karty SIM z tymczasowym nr nawet nie włam alem z plastiku i nie włożyłem do tel. Włożyłem reklamacje i lipa według nich 15 stycznia uruchomiłem nr gdzie karta sim leży nie roz pakowana... 

Czytamy posty pózniej piszemy , pilotka pisała co należy zrobić i dlaczego tak się stało . Jednak podstawą jest czytanie regulaminu .

~marjos

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-29 22:02)

to jest odpowiedź na post:

Czytamy posty pózniej piszemy , pilotka pisała co należy zrobić i dlaczego tak się stało . Jednak podstawą jest czytanie regulaminu .

</div><div>
</div><div>I nie piszemy postów nic nie wnoszących do sprawy...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~forum

 

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego (2022-01-29 22:56)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>I nie piszemy postów nic nie wnoszących do sprawy...
</div>

Właśnie to zostało zrobione   :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marjos

odpowiedź

Faktura pomimo rozpoczecia uslugi od lutego | ~adrian2021 (20.01.2022, 21:21)

Chcialbym wiedziec skad rachunek do zaplaty skoro zaznaczylem ze numery przenosimy w lutym i rzecza naturalna jest korzystanie z waszych uslug od momentu wygasniecia umowy z obecna siecia. Myslalem ze rzecza naturalna jest naloczanie oplat wlasnie od tego momentu. Prosze o kontakt w celu wyjasnienia.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników