forumnju na kartęofertaWaznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte.

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte.

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-07 14:46)

Witam,jaka jest ważność konta po przejściu z nju na karte do orange free na karte?interesuje mnie czas dla połączeń wychodzących i przychodzących,dziękuję.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~janusz

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-08 07:26)

Już Ci raz odpowiedziano  - pytaj na forum Orange, tu jest forum Nju.
PATRZ TUTAJ (trzeci post)

[edytowane przez jacp11 o 07:28 w dniu 2021-12-08]
 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-08 11:57)

Człowieku,nie znasz odpowiedzi to po co piszesz?jesli ktoś zna odpowiedz prosze napisać ,temat dotyczy nju więc jak najbardziej mam prawo pytać na forum nju,  kompletnie nie zrozumiałe jest dla mnie to iż w regulaminie migracji do orange free na karte nie ma ani słowa o ważności konta https://www.orange.pl/kid,4002009319,id,4002009320,article.html dzwoniąc na bok orange poproszono mnie o chwilę cierpliwości ktora trwała kwadrans i w koncu się rozłączyłem bo ile można czekać aż konsultant odpowie .

~janusz

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-08 13:04)

Człowieku, odpowiedź jest od dawna na tym forum - wystarczy chcieć poszukać. Dla ułatwienia - dział "nju na kartę > usługi", wątek "przeniesenie numeru z nju mobile do orange" Życzę owocnej lektury

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-09 21:20)

Tak tyle że tam rownież jest informacja jak przejść do orange na karte kodem czy smsem i tyle,o waznosci konta brak informacji wychodzące/przychodzące po przejściu.

~janusz

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-10 11:31)

Słabo czytasz. Ja widzę na przykład "UWAGA: Podczas przenoszenia   ************  zgromadzone na koncie!"
Szczegóły sprawdź sam

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-11 15:56)

Przejrzałem całe to forum,jasne,są tematy o przeniesieniu do Orange na karte jak to zrobić ale nie ma słowa o ważnosci wychodzące/przychodzące to samo w regulaminie orange przejscie do orange free,jesli ktoś wie niech napisze jesli nie niech zamilczy a nie bezsensownie odpowida dziękuje i pozdrawiam czytających i użytkowników forum.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~janusz

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-11 19:44)

to jest odpowiedź na post:

pozdrawiam czytających .

Szkoda, że sam nie czytasz - w tamtym wątku opisano wszystko. Tylko troche chęci do samodzielnego czytania, a nie jak mówił klasyk "Im sie ta odpowiedź po prostu należała"

~jaa

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-12 14:11)

Nie jest żaden link więc nie mogę tego wybrać,znasz odpowiedz to po prostu napisz wychodzące tyle przychodzące tyle i za to będe wdzieczny,jak mówię w regulaminie przejscia do orange free na karte tego nie ma a dwa dzwoniłem jeszcze raz na biuro obsługi i tam nie dojdzie końca włancza się jakiś alex inteligentny doradca który zadaje mase pytn i nic z tego nie wynika.

~janusz

 

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. (2021-12-12 15:36)

to jest odpowiedź na post:

Nie jest żaden link więc nie mogę tego wybrać,znasz odpowiedz to po prostu napisz wychodzące tyle przychodzące tyle i za to będe wdzieczny,jak mówię w regulaminie przejscia do orange free na karte tego nie ma a dwa dzwoniłem jeszcze raz na biuro obsługi i tam nie dojdzie końca włancza się jakiś alex inteligentny doradca który zadaje mase pytn i nic z tego nie wynika.

</div><div>
</div><div>To trzeba pytać na forum Orange, to jest ich oferta, a nie nju mobile. Albo jeżeli jest problem z Maxem czy Alexem to wyślij zgłoszenie przez konto Orange do BOK.
</div>

~max

odpowiedź

Waznosc konta po przejściu z nju do orange free na karte. | ~janusz (07.12.2021, 14:46)

Witam,jaka jest ważność konta po przejściu z nju na karte do orange free na karte?interesuje mnie czas dla połączeń wychodzących i przychodzących,dziękuję.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników