forumnju na kartęusługiKonto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie.

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie.

 

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie. (2021-12-06 14:32)

Witam,przeczytałem regulamin usługi konto ważne po wieki,w 187dniu przy braku doładowań dostaje się smsa utrzymaniowego jesli na niego odpowiem kolejny przyjdzie za 90dni według regulaminu teraz pytanie co jesli w tym czasie po otrzymaniu takiego smsa utrzymaniowego i odpowiedzeniu na niego doładuje po prostu konto załużmy za kilka dni po odpowiedzi na takiego smsa przyjdzie znowusz za te 90dni jak w regulaminie czy będzie to liczone na te kolejne 187 dni tak jak jest od doładowania proszę o odpowiedz.
Proszę mi też powiedzieć jaka jest ważność konta po przejsciu do orange na karte z nju na karte WYCHODZĄCE-PRZYCHODZĄCE .

~janusz

 

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie. (2021-12-06 22:10)

to jest odpowiedź na post:

Witam,przeczytałem regulamin usługi konto ważne po wieki,w 187dniu przy braku doładowań dostaje się smsa utrzymaniowego jesli na niego odpowiem kolejny przyjdzie za 90dni według regulaminu teraz pytanie co jesli w tym czasie po otrzymaniu takiego smsa utrzymaniowego i odpowiedzeniu na niego doładuje po prostu konto załużmy za kilka dni po odpowiedzi na takiego smsa przyjdzie znowusz za te 90dni jak w regulaminie czy będzie to liczone na te kolejne 187 dni tak jak jest od doładowania proszę o odpowiedz.
Proszę mi też powiedzieć jaka jest ważność konta po przejsciu do orange na karte z nju na karte WYCHODZĄCE-PRZYCHODZĄCE .

Jeśli chodzi o regulamin to w pkt 10.3.1 jest odniesienie do początku , czyli żeby przedłużyć zacznij od pkt 10.1 - 10.3 . Co jest równoznaczne z przedłużeniem o 187 dni.

~zek

 

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie. (2021-12-07 00:02)

A jaka jest ważność konta po przejściu z nju do orange na karte? Wychodzące/przychodzące.

~janusz

 

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie. (2021-12-07 18:57)

to jest odpowiedź na post:

A jaka jest ważność konta po przejściu z nju do orange na karte? Wychodzące/przychodzące.

Spytaj w Orange . To jest forum nju.

~zek

odpowiedź

Konto ważne po wieki-brak informacji w regulaminie. | ~janusz (06.12.2021, 14:32)

Witam,przeczytałem regulamin usługi konto ważne po wieki,w 187dniu przy braku doładowań dostaje się smsa utrzymaniowego jesli na niego odpowiem kolejny przyjdzie za 90dni według regulaminu teraz pytanie co jesli w tym czasie po otrzymaniu takiego smsa utrzymaniowego i odpowiedzeniu na niego doładuje po prostu konto załużmy za kilka dni po odpowiedzi na takiego smsa przyjdzie znowusz za te 90dni jak w regulaminie czy będzie to liczone na te kolejne 187 dni tak jak jest od doładowania proszę o odpowiedz.
Proszę mi też powiedzieć jaka jest ważność konta po przejsciu do orange na karte z nju na karte WYCHODZĄCE-PRZYCHODZĄCE .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników