forumnju na kartęofertaPakiet SMS | Czy istnieje?

Pakiet SMS | Czy istnieje?

 

Pakiet SMS | Czy istnieje? (2016-07-12 11:12)

Witam, witam.

W nju jestem stosunkowo od niedawna i szczerze mówiąc nie do końca łapię te wszystkie oferty, jednak sprawdzając je nie udało mi się trafić na taką, której szukam i wydaje mi się, że raczej nie znajdę. Chodzi o pakiet SMS.

W innych sieciach funkcjonuje to tak, że po aktywowaniu usługi z konta pobierane jest na przykład 9zł i od tej chwili dostępnych jest do wykorzystania 900 darmowych sms-ów do wszystkich sieci. Tutaj nie dostrzegam niczego takiego, czyżby nju nie oferowało czegoś takiego w taryfie "na kartę"?

Lub czy istnieje coś podobnego?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pakiet SMS | Czy istnieje? (2016-07-12 11:25)

W Nju nie ma typowego pakietu SMS jak w innych sieciach.

W Nju płacisz zgodnie z cennikiem 0,09zł/SMS, a dopiero po osiągnięciu określonego limitu wydatków kolejne SMS-y będą gratis, pod warunkiem, że masz aktywną odpowiednią usługę, która zawiera w sobie tzw. no limit na SMS-y.

http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte?chosenTab=uslugi-obnizajace-koszty
np. Miesio19
Po aktywacji masz liczony okres w którym po wydaniu łącznie 9zł na SMS-y kolejne wiadomości są gratis. Uwzględniając cenę 0,09zł/SMS to płacisz wtedy za pierwsze 100 SMS, a wiadomości od 101 w górę masz bezpłatne.
Od nowego okresu naliczanie opłat zaczyna się od zera.

Musisz przejrzeć dostępne usługi, policzyć i wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, bo usługa oprócz obniżenia opłat za SMS-y może wpływać na połączenia głosowe i transfer danych.

odpowiedź

Pakiet SMS | Czy istnieje? | crisu (12.07.2016, 11:12)

Witam, witam.

W nju jestem stosunkowo od niedawna i szczerze mówiąc nie do końca łapię te wszystkie oferty, jednak sprawdzając je nie udało mi się trafić na taką, której szukam i wydaje mi się, że raczej nie znajdę. Chodzi o pakiet SMS.

W innych sieciach funkcjonuje to tak, że po aktywowaniu usługi z konta pobierane jest na przykład 9zł i od tej chwili dostępnych jest do wykorzystania 900 darmowych sms-ów do wszystkich sieci. Tutaj nie dostrzegam niczego takiego, czyżby nju nie oferowało czegoś takiego w taryfie "na kartę"?

Lub czy istnieje coś podobnego?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 2 zalogowanych użytkowników