forumnju na kartęofertaczy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-23 20:33)

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lok

 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-23 21:14)

oferta => na kartę => przenieś numer ;) to tak w dużym skrócie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-24 08:55)

Pamiętaj, że numer u obecnego operatora powinien być zarejestrowany, w innym wypadku zamówienie na przeniesienie może zostać odrzucone

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-24 13:32)

Mała podpowiedź co i jak zrobić - załączona w linku . Pozdrawiam Benji  :) Przenoszenie numeru

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2014-07-08 12:58)

Takl

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~allena

odpowiedź

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? | ~lok (23.07.2013, 20:33)

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników