forumnju na kartęofertaczy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-23 20:33)

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lok

 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-23 21:14)

oferta => na kartę => przenieś numer ;) to tak w dużym skrócie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-24 08:55)

Pamiętaj, że numer u obecnego operatora powinien być zarejestrowany, w innym wypadku zamówienie na przeniesienie może zostać odrzucone

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2013-07-24 13:32)

Mała podpowiedź co i jak zrobić - załączona w linku . Pozdrawiam Benji  :) Przenoszenie numeru

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? (2014-07-08 12:58)

Takl

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~allena

odpowiedź

czy mając numer w plus na kartę (simplus) mogę przenieść numer do nju również na kartę? | dziupla (08.07.2014, 12:58)

Takl
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników