forumnju z rachunkiemofertaNie działa internet

Nie działa internet

 

Nie działa internet (2021-11-04 10:21)

Co mogę zrobić, żeby mój internet znowu zaczął działać?

 

Nie działa internet (2021-11-04 11:06)

Hej :) Na początek wyłącz i włącz  telefon. Jeśli to nie pomoże, sprawdź na koncie nju w zakładce Stan konta czy nie wykorzystałeś pakietu. Jeśli nie, to sprawdź czy w innym telefonie  internet działa, jeśli działa wgraj na swój telefon na nowo konfigurację, zgodnie z linkiem KONFIGURACJA USŁUG W NJU, a jeśli po tym problem nie ustąpi, skontaktuj się z BOK pod numerem *610 (690610610 z numeru w innej sieci). Pozdrawiam :)

 

Nie działa internet (2021-11-11 20:39)


nju im dłużej tym gorzej.. ;(  mam podobnie jak poprzednicy. od jakiegoś czasu problemy z internetem, bardzo wolne łącze mimo, że jestem już od 1,5 roku. Wcześniej osiagałem prędkość około 10-20mb/s teraz trudno przekroczyć 1 mbs. Przecietnie to 0,3-1.2 mbs. To jakaś kpina. Żeby załadować stronę trzeba odświeżyć 3 razy aż załapie.. Jestem w zasięgu LTE (co najmniej dwie -trzy kreski) i nic to nie daje.  Wygląda na politykę firmy.. 

~gość1636659546947

 

Nie działa internet (2021-11-12 08:28)

to jest odpowiedź na post:


nju im dłużej tym gorzej.. ;(  mam podobnie jak poprzednicy. od jakiegoś czasu problemy z internetem, bardzo wolne łącze mimo, że jestem już od 1,5 roku. Wcześniej osiagałem prędkość około 10-20mb/s teraz trudno przekroczyć 1 mbs. Przecietnie to 0,3-1.2 mbs. To jakaś kpina. Żeby załadować stronę trzeba odświeżyć 3 razy aż załapie.. Jestem w zasięgu LTE (co najmniej dwie -trzy kreski) i nic to nie daje.  Wygląda na politykę firmy.. 

O jakich poprzednikach tu piszesz . Jak na razie jesteś pierwszy . Tu zostało zadane pytanie , co można zrobić żeby internet działał . Na co została udzielona odpowiedz . Jeżeli tobie nie działa to zainteresuj się swoim telefonem , czy nie masz zbyt wielu niepotrzebnych aplikacji i innych śmieci które spowalniają twoj internet

~gość1636702132459

 

Nie działa internet (2021-11-12 18:58)

to jest odpowiedź na post:


nju im dłużej tym gorzej.. ;(  mam podobnie jak poprzednicy. od jakiegoś czasu problemy z internetem, bardzo wolne łącze mimo, że jestem już od 1,5 roku. Wcześniej osiagałem prędkość około 10-20mb/s teraz trudno przekroczyć 1 mbs. Przecietnie to 0,3-1.2 mbs. To jakaś kpina. Żeby załadować stronę trzeba odświeżyć 3 razy aż załapie.. Jestem w zasięgu LTE (co najmniej dwie -trzy kreski) i nic to nie daje.  Wygląda na politykę firmy.. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie działa internet (2021-11-12 19:00)

Mam podobny problem. Na drugim telefonie (ten sam model inna sieć) wszystko szybko działa. W nju od niedawna bardzo wolny internet . Albo w ogóle nie ładuje albo po minucie zaczyna wgrywac strone.. Wszystkie kroki jakie wymieniono wykonałem. Śmieci nie mam żadnych. Prosze o indywidualne zweryfikowanie ustawień mojego konta. Ponadto od kilku dni po wykonaniu telefonu ja słyszałem rozmówcę a on mnie nie. 

 

Nie działa internet (2021-11-13 08:56)

to jest odpowiedź na post:

Prosze o indywidualne zweryfikowanie ustawień mojego konta.

Kolejny, który nie odróżnia forum od BOK

1.  Zrobiłeś próbe krzyżową? Karta Nju do tamtego telefonu, a tamta karta do tego, na kórym nie masz internetu?

2.  Jaka jest siła sygnału (nie patrz na kreski w telefonie, tylko ilość dB w programie Network Cell Info Lite) ?  Może uszkodzony maszt lub przeciążenie sieci

[edytowane przez jacp11 o 08:59 w dniu 2021-11-13]
 

Nie działa internet (2021-11-13 13:35)

to jest odpowiedź na post:

Kolejny, który nie odróżnia forum od BOK
<div>

</div><div>
</div><div>A komu przeszkadza, że ludzie piszą to u problemach?</div><div>Jaki właściwie sens ma istnienie tego forum skoro nie można napisać nic złego o operatorze?</div><div>
</div><div>Są trzy możliwości po zadaniu przez kogoś pytania;</div><div>1. spróbować pomóc</div><div>2. milczeć jak się nie ma nic do dodania</div><div>3. ta trzecia tu niestety najpopularniejsza - "to nie masz problem", "to nie bok", "zmień sieć jak ci nie pasuje"... itd.</div><div>
</div><div>Ponowie pytanie: po co i dla kogo ma być w takim razie to forum?
</div><div>
</div>

~nju

 

Nie działa internet (2021-11-13 16:25)


1. Forum to jest miejsce wymiany doświadczeń między uzytkownikami i na pewno nikt nie zrealizuje żądania typu
 " Prosze o indywidualne zweryfikowanie ustawień mojego konta" - choćby z tego powodu, że nie mamy dostępu do niczyjego konta.

2. Nie wiem, czy zauwazyłeś - zadałem koledze dwa pytania, które ułatwią forumowiczom zdiagnozować Jego problem. Doświadczenie życiowe nabyte na różnych forach hobbystycznych (na kilku od lat jestem adminem lub modem) wskazuje, że na 75% nie dostaniemy na nie odpowiedzi. W pozostałych przypadkach będę mile zaskoczony i chęctnie pomogę.

P.S.  Ponad 200 razy moje posty zostały uznane za przydatne (wg mnie 3/4 kliknięc pewnie przez pomyłkę) ale kilkunastu osobom na pewno pomogłem, więc Twoje żale o braku wsparcia trafiaja pod zły adres.

[edytowane przez jacp11 o 21:45 w dniu 2021-11-13]
 

Nie działa internet (2021-11-16 06:49)

to jest odpowiedź na post:

na 75% nie dostaniemy na nie odpowiedzi.

Miałes rację - f86 napisał post w czwartek 12.11 wieczorem i zero odpowiedzi.
Typowe dla forów - część ludzi przychodzi  nie po pomoc, a po to, aby się wyżalić (też od lat się udzielam)

~młody

odpowiedź

Nie działa internet | ett (04.11.2021, 10:21)

Co mogę zrobić, żeby mój internet znowu zaczął działać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 1 zalogowanych użytkowników