forumnju z rachunkiemofertaniedostępność abonenta

niedostępność abonenta

 

niedostępność abonenta (2021-10-30 16:32)

Od niedawna mam kilka numerów w nju i już parę razy zdarzyło się, że kiedy ktoś do mnie dzwoni mimo, że mój tel ma zasięg to dzwoniący ma komunikat o niedostępości. Wczoraj sam tego doświadczyłem dzwoniąc "z nju do nju". Telefon odbiorcy był włączony, miał zasięg, działał net, Po pół godzinie samo mu przeszło. Nie był potrzebny reset, nie zmieniłem lokalizacji. Mało tego - nie dostałem też powiadomienia o ponownej dostępności abonenta mimo, że oba numery mają włączone odpowiednie usługi.

~gość1635604353474

 

niedostępność abonenta (2021-10-31 14:07)

Mam to samo. U poprzedniego opa tego nie było. Teraz ludzie dzwonią do mnie i twierdzą, że się poczta głosowa zgłasza. A ja mam zasięg, mogę dzwonić, tylko do mnie połączenia nie dochodzą. Rzadko ale jednak...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1635604353474

 

niedostępność abonenta (2021-11-09 08:02)

Czy jest jakaś opcja do uruchomienia, że w momencie braku zasięgu lub wyłączenia telefonu, kiedy już będę dostępna dostanę powiadomienie, że ktoś próbował się ze mną skontaktować i ta osoba otrzyma komunikat o mojej dostępności? 

~blabla

 

niedostępność abonenta (2021-11-09 08:50)

to jest odpowiedź na post:

Czy jest jakaś opcja do uruchomienia, że w momencie braku zasięgu lub wyłączenia telefonu, kiedy już będę dostępna dostanę powiadomienie, że ktoś próbował się ze mną skontaktować i ta osoba otrzyma komunikat o mojej dostępności? 

Tak , jest opcja " ktoś dzwonił " Można uruchomić na swoim koncie  , zakładka Usługi . Dzięki usłudze otrzymasz powiadomienie SMS o tym, że ktoś próbował się z Tobą skontaktować, gdy byłeś poza zasięgiem sieci lub prowadziłeś inną rozmowę.

 

niedostępność abonenta (2021-11-09 10:08)

to jest odpowiedź na post:

Czy jest jakaś opcja do uruchomienia, że w momencie braku zasięgu lub wyłączenia telefonu, kiedy już będę dostępna dostanę powiadomienie, że ktoś próbował się ze mną skontaktować i ta osoba otrzyma komunikat o mojej dostępności? 



Wyłącz pocztę głosową. Będą powiadomienia.


EDIT. Sorry, tak jak napisał @keraj, trzeba włączyć usługę "ktoś dzwonił".
Swoją drogą pocztę mam wyłączoną (nie jest mi do niczego potrzebna), żeby dzwoniącemu dać od razu jasny przekaz, że jestem poza zasięgiem albo mam wyłączony tel. 

[edytowane przez stanley99 o 10:16 w dniu 2021-11-09]
 

niedostępność abonenta (2021-11-09 21:24)

Jeśli ma włączoną pocztę głosową, to nie włączy usługi Ktoś dzwonił, bo one się wykluczają, więc w sumie dobrze napisałeś. Wyłączenie poczty włączy usługę Ktoś dzwonił. Jeśli nie ma aktywnej poczty to wystarczy włączyć usługę Ktoś dzwonił, tak jak napisał keraj.

[edytowane przez pilotka o 21:26 w dniu 2021-11-09]

odpowiedź

niedostępność abonenta | ~gość1635604353474 (30.10.2021, 16:32)

Od niedawna mam kilka numerów w nju i już parę razy zdarzyło się, że kiedy ktoś do mnie dzwoni mimo, że mój tel ma zasięg to dzwoniący ma komunikat o niedostępości. Wczoraj sam tego doświadczyłem dzwoniąc "z nju do nju". Telefon odbiorcy był włączony, miał zasięg, działał net, Po pół godzinie samo mu przeszło. Nie był potrzebny reset, nie zmieniłem lokalizacji. Mało tego - nie dostałem też powiadomienia o ponownej dostępności abonenta mimo, że oba numery mają włączone odpowiednie usługi.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników