forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numerow firmowych do NJU - Minimalny okres wypowiedzenia

Przeniesienie numerow firmowych do NJU - Minimalny okres wypowiedzenia

 

Przeniesienie numerow firmowych do NJU - Minimalny okres wypowiedzenia (2021-07-26 09:04)

Witam, moze orientuje sie ktos jakie warunki nalezy spelnic w kwestii przejscia z tmobile do nju? jestem z tmobile od 10 lat, do konca okresu abonamentu zostalo mi 5 miesiecy. Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~truex

 

Przeniesienie numerow firmowych do NJU - Minimalny okres wypowiedzenia (2021-07-26 23:31)

Hej :) Wniosek o przeniesienie numerów można złożyć najwcześniej na 120 dni przed końcem umowy.  W nju oferta abonamentowa jest skierowana wyłącznie do Klientów indywidualnych,  natomiast składając zamówienie wybierasz, że masz ofertę biznesową u dotychczasowego operatora. Zamówienia należy złożyć przez stronę internetową lub dzwoniąc do BOK pod numer 690610610 lub 690300400. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:45 w dniu 2021-07-26]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Przeniesienie numerow firmowych do NJU - Minimalny okres wypowiedzenia | ~truex (26.07.2021, 09:04)

Witam, moze orientuje sie ktos jakie warunki nalezy spelnic w kwestii przejscia z tmobile do nju? jestem z tmobile od 10 lat, do konca okresu abonamentu zostalo mi 5 miesiecy. Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies