forumnju z rachunkiemofertaZmienianie ofrty w nju na abonament

Zmienianie ofrty w nju na abonament

 

Zmienianie ofrty w nju na abonament (2021-08-10 22:41)

<div>Bardzo proszę o wyjaśnienie jak wygląda kwestia zmieniania planu w nju? Załóżmy, że mam abonament za 39 zł. Czy mogę w dowolnej chwili przejść na niższy?</div><div>Jeszcze drugie pytanie. Czy w przypadku posiadania numeru "nju internet dodatkowy" można go w dowolnej chwili przenieść na na numer dodatkowy za 9 zł? Czy można go w razie czego przenieść do nju na kartę?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ianus72

 

Zmienianie ofrty w nju na abonament (2021-08-11 23:18)

Hej :) Usługę można zmieniać nawet co okres rozliczeniowy, jeśli masz taką potrzebę. Zamówienie należy złożyć przez konto Nju mobile najpóźniej w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego, bo usługa wchodzi z nowym cyklem. Nie ma bezpośredniego przejścia z Nju internet dodatkowy na Nju dodatkowy. Trzeba rozwiązać obecną umowę z przeniesieniem numeru do nju na kartę, a następnie podpisać nową umowę. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:18 w dniu 2021-08-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmienianie ofrty w nju na abonament | ~ianus72 (10.08.2021, 22:41)

<div>Bardzo proszę o wyjaśnienie jak wygląda kwestia zmieniania planu w nju? Załóżmy, że mam abonament za 39 zł. Czy mogę w dowolnej chwili przejść na niższy?</div><div>Jeszcze drugie pytanie. Czy w przypadku posiadania numeru "nju internet dodatkowy" można go w dowolnej chwili przenieść na na numer dodatkowy za 9 zł? Czy można go w razie czego przenieść do nju na kartę?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies