Pierwsza Fv

 

Pierwsza Fv (2021-07-19 20:21)

Złożyłam dyspozycje przeniesienia dwóch numerów z play. Przyjechał kurier z umowa i numerami tymczasowymi do tego momentu wszystko ok. Przeniesienie najszybciej  miało nastąpić 12 lipca i tak tez się stało, do tego dnia numery tymczasowe nie zostały nawet uruchomione a kilka dni temu dostalam fv za te numery za okres 02.07-09.07 na kwotę 11,40 zł. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego? To trochę bez sensu. Pozdrawiam 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pierwsza Fv (2021-07-19 23:00)

Cześć :) Faktura  zapewne jest za tymczasowy numer dodatkowy, bo za główny tymczasowy nie ma opłat, jeżeli nie korzystasz z niego do czasu przeniesienia właściwego numeru.  Ze względu na to, że za dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł, to jest ona naliczana z automatu od momentu podpisania umowy i ponieważ te 9 zł płaci się z góry za kolejny miesiąc, to jeszcze na pierwszej fakturze jest jednorazowo wyrównanie, od momentu podpisania umowy do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, stąd kwota 11.40, a nie tylko 9 zł.  Zadzwoń do BOK albo wyślij zgłoszenie przez formularz, wiem że podchodzą indywidualnie i jest możliwość anulowania tych opłat. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Pierwsza Fv | halka (19.07.2021, 20:21)

Złożyłam dyspozycje przeniesienia dwóch numerów z play. Przyjechał kurier z umowa i numerami tymczasowymi do tego momentu wszystko ok. Przeniesienie najszybciej  miało nastąpić 12 lipca i tak tez się stało, do tego dnia numery tymczasowe nie zostały nawet uruchomione a kilka dni temu dostalam fv za te numery za okres 02.07-09.07 na kwotę 11,40 zł. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego? To trochę bez sensu. Pozdrawiam 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników