Pierwsza Fv

 

Pierwsza Fv (2021-07-19 20:21)

Złożyłam dyspozycje przeniesienia dwóch numerów z play. Przyjechał kurier z umowa i numerami tymczasowymi do tego momentu wszystko ok. Przeniesienie najszybciej  miało nastąpić 12 lipca i tak tez się stało, do tego dnia numery tymczasowe nie zostały nawet uruchomione a kilka dni temu dostalam fv za te numery za okres 02.07-09.07 na kwotę 11,40 zł. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego? To trochę bez sensu. Pozdrawiam 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pierwsza Fv (2021-07-19 23:00)

Cześć :) Faktura  zapewne jest za tymczasowy numer dodatkowy, bo za główny tymczasowy nie ma opłat, jeżeli nie korzystasz z niego do czasu przeniesienia właściwego numeru.  Ze względu na to, że za dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł, to jest ona naliczana z automatu od momentu podpisania umowy i ponieważ te 9 zł płaci się z góry za kolejny miesiąc, to jeszcze na pierwszej fakturze jest jednorazowo wyrównanie, od momentu podpisania umowy do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, stąd kwota 11.40, a nie tylko 9 zł.  Zadzwoń do BOK albo wyślij zgłoszenie przez formularz, wiem że podchodzą indywidualnie i jest możliwość anulowania tych opłat. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Pierwsza Fv | pilotka (19.07.2021, 23:00)

Cześć :) Faktura  zapewne jest za tymczasowy numer dodatkowy, bo za główny tymczasowy nie ma opłat, jeżeli nie korzystasz z niego do czasu przeniesienia właściwego numeru.  Ze względu na to, że za dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł, to jest ona naliczana z automatu od momentu podpisania umowy i ponieważ te 9 zł płaci się z góry za kolejny miesiąc, to jeszcze na pierwszej fakturze jest jednorazowo wyrównanie, od momentu podpisania umowy do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, stąd kwota 11.40, a nie tylko 9 zł.  Zadzwoń do BOK albo wyślij zgłoszenie przez formularz, wiem że podchodzą indywidualnie i jest możliwość anulowania tych opłat. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies