forumnju na kartęusługiZmiana właściciela numeru na kartę nju

Zmiana właściciela numeru na kartę nju

 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-16 13:48)

Wiem, że należy wypełnić formularz przerejestrowania. Koszt to 20 zł - a co jeśli chcę od razu dołączyć do TRIO abonamentowego? I najważniejsze w salonie uzyskałem "wniosek o przekazanie usług" z dn. 01.12.2020. - w którym jest mowa o 50 zł. Tak jakby nie dotyczył nju a orange. Czy gdzieś jest taki wniosek z nju do wydrukowania? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-16 21:53)


Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.
<font color="#00273f">
</font>
Zacznij zarabiać -->  http://bitcoinpoland.pl
<font color="#00273f">
</font>
Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy
<font color="#00273f">
</font>
Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bitcoinpoland.pl

 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-17 09:42)

to jest odpowiedź na post:

Wiem, że należy wypełnić formularz przerejestrowania. Koszt to 20 zł - a co jeśli chcę od razu dołączyć do TRIO abonamentowego? I najważniejsze w salonie uzyskałem "wniosek o przekazanie usług" z dn. 01.12.2020. - w którym jest mowa o 50 zł. Tak jakby nie dotyczył nju a orange. Czy gdzieś jest taki wniosek z nju do wydrukowania? 




Hej :) Przerejestrowanie numeru jest bezpłatne. Po przerejestrowaniu będziesz mógł złożyć zamówienie, by dołączyć numer w ofercie trio. To, o czym wspominasz dotyczy cesji, czyli przekazania usług, czego nju nie realizuje. Po prostu otrzymałeś błędny formularz w salonie. Z tego, co widzę na stronie w artykule nie ma podpiętego formularza. W salonie musisz zaznaczyć, że to musi być formularz przerejestrowania. W razie wątpliwości poproś by doradca z salonu zadzwonił do BOK. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmiana właściciela numeru na kartę nju | krojsant (16.07.2021, 13:48)

Wiem, że należy wypełnić formularz przerejestrowania. Koszt to 20 zł - a co jeśli chcę od razu dołączyć do TRIO abonamentowego? I najważniejsze w salonie uzyskałem "wniosek o przekazanie usług" z dn. 01.12.2020. - w którym jest mowa o 50 zł. Tak jakby nie dotyczył nju a orange. Czy gdzieś jest taki wniosek z nju do wydrukowania? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników