forumnju na kartęusługiZmiana właściciela numeru na kartę nju

Zmiana właściciela numeru na kartę nju

 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-16 13:48)

Wiem, że należy wypełnić formularz przerejestrowania. Koszt to 20 zł - a co jeśli chcę od razu dołączyć do TRIO abonamentowego? I najważniejsze w salonie uzyskałem "wniosek o przekazanie usług" z dn. 01.12.2020. - w którym jest mowa o 50 zł. Tak jakby nie dotyczył nju a orange. Czy gdzieś jest taki wniosek z nju do wydrukowania? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-16 21:53)


Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.
<font color="#00273f">
</font>
Zacznij zarabiać -->  http://bitcoinpoland.pl
<font color="#00273f">
</font>
Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy
<font color="#00273f">
</font>
Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~bitcoinpoland.pl

 

Zmiana właściciela numeru na kartę nju (2021-07-17 09:42)

to jest odpowiedź na post:

Wiem, że należy wypełnić formularz przerejestrowania. Koszt to 20 zł - a co jeśli chcę od razu dołączyć do TRIO abonamentowego? I najważniejsze w salonie uzyskałem "wniosek o przekazanie usług" z dn. 01.12.2020. - w którym jest mowa o 50 zł. Tak jakby nie dotyczył nju a orange. Czy gdzieś jest taki wniosek z nju do wydrukowania? 




Hej :) Przerejestrowanie numeru jest bezpłatne. Po przerejestrowaniu będziesz mógł złożyć zamówienie, by dołączyć numer w ofercie trio. To, o czym wspominasz dotyczy cesji, czyli przekazania usług, czego nju nie realizuje. Po prostu otrzymałeś błędny formularz w salonie. Z tego, co widzę na stronie w artykule nie ma podpiętego formularza. W salonie musisz zaznaczyć, że to musi być formularz przerejestrowania. W razie wątpliwości poproś by doradca z salonu zadzwonił do BOK. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmiana właściciela numeru na kartę nju | ~bitcoinpoland.pl (16.07.2021, 21:53)


Bitcoin Time jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Bitcoin Time posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.
<font color="#00273f">
</font>
Zacznij zarabiać -->  http://bitcoinpoland.pl
<font color="#00273f">
</font>
Jeśli jesteś klientem platformy Bitcoin Time to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy
<font color="#00273f">
</font>
Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

65 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies