Brak HotsPota

 

Brak HotsPota (2021-06-14 15:55)

Cześć,
po aktualizacji do iOS 14.6 w iPhone SE 2020 zniknął hotspot ( nie można go uruchomić), a przy próbie konfiguracji pojawia się komunikat ?aby włączyć hotspot osobisty na tym koncie, poproś Orange?. Czytałem, ze mogą to być ustawienia APN ale żadne z tych, które wpisuje nie rozwiązują problemu, a wręcz przeciwnie bo wtedy znika tez dostęp do transferu danych. Infolinia twierdzi, ze to nie problem operatora i mam sobie iść do Apple. Ktoś już napotkał się i rozwiązał ten problem? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak HotsPota (2021-06-17 15:42)

Mam dokładnie to samo. Rozwiązania podawane przez support Appla nie działają, a Nju twierdzi, ze nie ma nic wspólnego z uruchamianiem takiej opcji...


Komuś udało się to jakoś rozwiązać czy trzeba czekać na nowy update iOS? :(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak HotsPota (2021-06-23 10:29)

Tez mam ten sam
Problem,
A siec njmobile nie podaje zadnych rozwiazan ;-/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dorota

 

Brak HotsPota (2021-06-26 11:30)

Czy ktoś rozwiązał ten problem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol211

 

Brak HotsPota (2021-07-01 14:55)

hej, mi pomogła wymiana karty na nowszej generacji LTE

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~madachica

 

Brak HotsPota (2021-07-01 18:49)

Hej :) Może spróbujcie wejść w ustawienia - ogólne - wyzeruj - ustawienia sieciowe + restart telefonu. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak HotsPota (2021-10-28 14:37)

Czy ktoś rozwiązał ten problem? 

 

Brak HotsPota (2021-11-24 18:36)

U mnie pomogło włączenie na chwilę trybu samolotowego. Po jego wyłączeniu opcja hotspotu z powrotem wróciła do menu. Dziwna sprawa.

~matt

 

Brak HotsPota (2021-11-24 20:57)

Dla SE 2020 dostępny jest iOS 15. Hotspot działa na nim poprawnie.

~nju

odpowiedź

Brak HotsPota | paddy (14.06.2021, 15:55)

Cześć,
po aktualizacji do iOS 14.6 w iPhone SE 2020 zniknął hotspot ( nie można go uruchomić), a przy próbie konfiguracji pojawia się komunikat ?aby włączyć hotspot osobisty na tym koncie, poproś Orange?. Czytałem, ze mogą to być ustawienia APN ale żadne z tych, które wpisuje nie rozwiązują problemu, a wręcz przeciwnie bo wtedy znika tez dostęp do transferu danych. Infolinia twierdzi, ze to nie problem operatora i mam sobie iść do Apple. Ktoś już napotkał się i rozwiązał ten problem? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników