Cesja numeru

 

Cesja numeru (2020-08-21 18:18)

Dzień dobry, byłbym wdzięczny za informację odnośnie cesji numeru na inną osobę w sytuacji, w której aktualny posiadacz numeru nie jest w stanie udać się do salonu Orange w celu dokonania cesji ze względu na stan zdrowia. Dziękuję. 

~wojtek

 

Cesja numeru (2020-08-22 15:44)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry, byłbym wdzięczny za informację odnośnie cesji numeru na inną osobę w sytuacji, w której aktualny posiadacz numeru nie jest w stanie udać się do salonu Orange w celu dokonania cesji ze względu na stan zdrowia. Dziękuję. 

Dowiedz się w  salonie co preferują , pełnomocnictwo czy upoważnienie . Załatw to z osobą posiadającą przenoszony numer i postępuj tak jak jest to opisane w zakładce Obsługa / Formalności
Pozdrawiam

[edytowane przez keraj o 15:48 w dniu 2020-08-22]
 

Cesja numeru (2020-08-24 18:22)

Cześć. Jakiś czas temu dowiadywałem się jak można zrobić cesję numeru. Konsultant przekazał mi to, co jest tutaj: przeniesienie numeru w nju na abonament na inną osobę informując jednocześnie, że innej możliwości nie ma ze względu na potrzebę sprawdzenia danych osobowych i dowodów osobistych.

 

Cesja numeru (2020-08-25 08:05)

Hej :) W nju nie ma cesji. Cesja oznacza przeniesienie wierzytelności z jednej osoby na drugą.<span class="st"><span class="f"> Jedyna możliwość to przeniesienie numeru do oferty na kartę, przerejestrowanie go i podpisanie umowy przez nowego właściciela. Musiałbyś podpytać w Salonie, ale wydaje mi się, że powinno być upoważnienie notarialne. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 08:09 w dniu 2020-08-25]
 

Cesja numeru (2022-01-14 08:29)

Witam.
W jaki sposób można przeprowadzić cesję umowy na usługi telefoniczne na inną osobę? 

~piotr

 

Cesja numeru (2022-01-14 10:04)

to jest odpowiedź na post:

Witam.
W jaki sposób można przeprowadzić cesję umowy na usługi telefoniczne na inną osobę? 

Wszystko jest ładnie opisane w postach powyżej ,nawet  maro podał link.

[edytowane przez keraj o 10:16 w dniu 2022-01-14]

odpowiedź

Cesja numeru | ~piotr (14.01.2022, 08:29)

Witam.
W jaki sposób można przeprowadzić cesję umowy na usługi telefoniczne na inną osobę? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników