forumnju z rachunkiemoferta4 numery i 3 faktury

4 numery i 3 faktury

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-16 13:57)

Mam w nju 4 numery 3 x telefon i 1 x internet czy nie ma możliwości połączenia wszystkiego tak żebym dostawał jedną wspólną fakturę?? Muszę płacić za każda z faktur osobno na indywidualny numer konta nie można wszystkiego połączyć w jeden rachunek??
BTW na chacie dostałem odpowiedź że ja (konsultant) nie mam takich uprawnień a po mojej prośbie o wskazanie kto ma taka możliwość zaległa cisza... Wie ktoś z Was Może czy jest taka opcja?? inne sieci mają tak bez problemu...

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-16 14:22)

Jedyna sytuacja, gdy otrzymujesz dokument zbiorczy występuje wtedy gdy masz numer główny a do niego dokupiony nju dodatkow i/lub nju internet dodatkowy. Wtedy wszystko jest rozliczane na jednym koncie abonenckim.


We wszystkich innych przypadkach wszystkie uslugi są zarejestrowane na osobnych kontach abonenckich i mają osobne konta bankowe do wpłat. Nie ma opcji tego zmienić, taka jest polityka firmy. Jedyne ułatwienie to możesz zgłosić do BOK prośbę o wyrównanie wszystkich okresów rozliczeniowych Twoich numerów tak by zaczynaly i kończgly się w tym samym czasie, wtedy będziesz dostawał wszystkie faktury równocześnie.

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-17 14:07)

misha
nie ma takiej możliwości

jedną zbiorczą fakturę fakturę możesz otrzymywać za:
- 1 numer główny
- 1 numer dodatkowy
- 1 numer internetowy dodatkowy za 19zł

Innych opcji nie ma.
Dlatego w Twoim wariancie nie jest to możliwe.
Ewentualnie możesz zejść z 3 faktur do 2 zmieniając Nju internetowy za 29zł na internetowy dodatkowy za 19zł.

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-20 11:59)

Dzięki za odpowiedzi, rozważałem oba warianty i chyba tak muszę zrobić wyrównać okresy i zmienić nju internetowy na dodatkowy :( choć nie ukrywam, że nie rozumiem podejścia operatora... dla mnie płacenie rachunków w różnych terminach jest to dość męczące a operator opłaca i śledzi 3 rachunki bankowe... Dopóki będę miał znacznie taniej niż w plusie to nie będę narzekał...
Pozdr
M

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-21 15:10)

ja opłacam 3 faktury za 5 numerów i nie widzę w tym żadnego problemu.
Okresy rozliczeniowe wyrównane do miesięcy kalendarzowych i podczas jednego logowania do banku w 5 minut załatwiam wszystkie płatności.

Kwestia organizacji i odpowiedniego wykorzystania dostępnych możliwości.

[edytowane przez nju_klient o 15:11 w dniu 2017-01-21]
 

4 numery i 3 faktury (2017-01-22 00:59)

to jest odpowiedź na post:

ja opłacam 3 faktury za 5 numerów i nie widzę w tym żadnego problemu.
Okresy rozliczeniowe wyrównane do miesięcy kalendarzowych i podczas jednego logowania do banku w 5 minut załatwiam wszystkie płatności.

Kwestia organizacji i odpowiedniego wykorzystania dostępnych możliwości.


Jak stryjenka uważa... Dla mnie to nie jest dobra organizacja... Dobra by była gdybym miał jedną fakturę jednego maila z nią i jednego smsa z podziękowaniem za płatność...
Ja też przelew ogarniam szybko ale chyba nie o to chodzi...
Pozdrawiam
M

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-22 18:52)

Każdy ocenia swoją miarką.
Tylko ja przyjmuję do wiadomości jaka jest sytuacja i zamiast narzekać dostosowuję się do zaistniałej sytuacji wykorzystując dostępne mi metody.
U ciebie widzę narzekanie ale powstrzymujesz się tylko bo masz taniej niż w innej sieci.

Skoro mam w banku zleconych odbiorców to dla mnie nie jest problemem zlecenie 3 przelewów zamiast 1.
Owszem 3 to zawsze więcej niż 1 ale stopień skomplikowania dla mnie jest w zasadzie znikomy aby traktować to jako specjalnie istotną wadę.
Mam jednego maila na te 3 faktury, a SMS-y z podziękowaniami traktuję jako spam.
Jak dla mnie szukasz dziury w całym albo doszukujesz się problemu tam gdzie go faktycznie nie ma, bo jest to pierdoła, a nie prawdziwy problem.

odpowiedź

4 numery i 3 faktury | misha (16.01.2017, 13:57)

Mam w nju 4 numery 3 x telefon i 1 x internet czy nie ma możliwości połączenia wszystkiego tak żebym dostawał jedną wspólną fakturę?? Muszę płacić za każda z faktur osobno na indywidualny numer konta nie można wszystkiego połączyć w jeden rachunek??
BTW na chacie dostałem odpowiedź że ja (konsultant) nie mam takich uprawnień a po mojej prośbie o wskazanie kto ma taka możliwość zaległa cisza... Wie ktoś z Was Może czy jest taka opcja?? inne sieci mają tak bez problemu...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników