forumnju z rachunkiemusługiSpóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-03 09:37)

Dzień dobry,

Zapomniałem opłacić rachunek za telefon i w sobotę zablokowane zostały rozmowy wychodzące. Wszystko ok, bo rozumiem taki tryb, jednak nie dają Państwo możliwości szybkiego opłacenia rachunku i czekamy od soboty rano do poniedziałku 11:15 na pierwszą sesję przelewową mbanku. Myślę, że warto byłoby zmienić ten proces:
- zmienić bank na taki który obsługuje przelewy elixir w weekendy (mbank korporacyjny nie obsługuje takowych)
- blokady zakładać w poniedziałek, tak,żeby dać możliwość szybkiego uregulowania rachunku

Pozdrawiam

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-03 12:56)

Cóż. Jest poniedziałek 13:00, przezew nadany w sobotę, a telefony nadal nie działają...

~bartek1

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-03 17:21)

to jest odpowiedź na post:

Cóż. Jest poniedziałek 13:00, przezew nadany w sobotę, a telefony nadal nie działają...

Na opłacenie rachunku jest sporo czasu  , około 14 dni , Faktycznie można  zapomnieć . Cóż może warto pomyśleć o innej formie płatności , jak Polecenie zapłaty . Wtedy rozmawiamy i zapominamy o rachunkach .  :)

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-03 19:30)

Hej :) Zawsze warto wysłać przez formularz kontaktowy potwierdzenie dokonania przelewu, bo środki są księgowane tylko w dni robocze. Poza tym, że jest 14 dni na opłacenie faktury, przychodzą też SMS-y przed blokadą, więc warto odpowiednio wcześniej dokonać płatności  :) Pozdrawiam :)

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-03 20:51)

to jest odpowiedź na post:

Cóż. Jest poniedziałek 13:00, przezew nadany w sobotę, a telefony nadal nie działają...
<div>

Myśl z wyprzedzeniem , to naprawde nie boli . Ważne żeby mieć otwarty myślenie . Wiele osób zapomina również o kodzie PUK , apóżniej zaczynają się problemy .
</div><div>Miłego dnia   :)
</div>

~gość1596480697563

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-29 08:32)

Ja mam opłacone 22 września z wyprzedzeniem i wyświetla mi 28 września,że brak sieci komórkowej.Jeśli nie będę mieć możliwości połączeń zrezygnuję.To zabawa w układanie klocków,ale nie na moją korzyść.

~zofiapluta696687780

 

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend (2020-08-29 09:29)

Jak września, skoro mamy sierpień? Poza tym przy blokadzie z powodu braku płatności to nadal jest zasięg. Sim się chyba zepsuła. Sprawdź w innym aparacie, bo to nie wina operatora. 

~maks111

odpowiedź

Spóźniona płatność i blokada telefonu przez cały weekend | ~bartek1 (03.08.2020, 12:56)

Cóż. Jest poniedziałek 13:00, przezew nadany w sobotę, a telefony nadal nie działają...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników