forumnju z rachunkiemusługisms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku

sms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku

 

sms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku (2016-11-09 09:31)

witajcie!
Czy Wy też otrzymujecie sms-y z informacją od "Systemu" o osiągnięciu kwoty rachunku (w moim przypadku 39zł - tak naprawdę nic nie zmienia w korzystaniu z telefonu ta informacja)
o mało cywilizowanych porach?
ja dostałem takiego smsa o 1:53...
telefon w stanie oszczędzania energii, żadnej transmisji danych a wszechwładny "system" który chyba cierpi na bezsenność uszczęśliwia mnie smsem o takiej porze
wiem że to może nie jest tragedia ale jednak w nocy lubię spać ;)
P.S. na złożoną reklamację konkluzja jest taka - wszystko zgodne z prawem i przepisami...

~skalniak

 

sms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku (2016-11-09 12:22)

Ja otrzymuję SMS zawsze tuż po nabiciu górnego limitu.

Zwykle w pierwszy dzień okresu rozliczeniowego przełączam się na LTE i pobieram z netu plik ok. 200MB, następnie rozłączam sesję i przełączam się na GSM, by po chwili otrzymać SMS, że do końca okresu mam darmowe usługi.
Ułatwia mi to późniejsze wychwycenie dodatkowo płatnych usług w historii połączeń zanim jeszcze zostanie wystawiona faktura.

Nie kojarzę sytuacji abym limit nabił sobie np. o godz. 15, a SMS dostał w nocy.
W Nju z rachunkiem SMS przychodzi w ciągu paru minut po nabiciu górnego limitu kwotowego i rozliczeniu go przez system billingowy.

[edytowane przez nju_klient o 12:24 w dniu 2016-11-09]
 

sms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku (2016-11-15 14:27)

Niestety chyba niemożliwe do wyłączenia. 2 razy pisałem do BOK żeby wyłączyli mi te powiadomienia, jak również przypomnienia o płatności, które tez dostaję mimo że płatność już mają dawno zaksięgowaną... Oczywiście twierdzą, że wyłączyli ;)

[edytowane przez martinezcb o 14:27 w dniu 2016-11-15]

odpowiedź

sms z informacją o wykorzystaniu kwoty rachunku | ~skalniak (09.11.2016, 09:31)

witajcie!
Czy Wy też otrzymujecie sms-y z informacją od "Systemu" o osiągnięciu kwoty rachunku (w moim przypadku 39zł - tak naprawdę nic nie zmienia w korzystaniu z telefonu ta informacja)
o mało cywilizowanych porach?
ja dostałem takiego smsa o 1:53...
telefon w stanie oszczędzania energii, żadnej transmisji danych a wszechwładny "system" który chyba cierpi na bezsenność uszczęśliwia mnie smsem o takiej porze
wiem że to może nie jest tragedia ale jednak w nocy lubię spać ;)
P.S. na złożoną reklamację konkluzja jest taka - wszystko zgodne z prawem i przepisami...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników