forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru + zmiana właściciela

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-08-06 14:00)

Dzień dobry,
czy możliwe jest przeniesienie numeru z Plusa na kartę, który obecnie jest zarejestrowany na mojego ojca, do nju tak żebym to ja był właścicielem przeniesionego numeru?
Wszystko za pomocą internetu/kuriera, bez włóczenia się po różnych punktach.
Pozdrawiam : )

~pacman

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-08-06 14:50)

Dzień dobry :) Wymaga to jednak wizyty w salonie Orange albo Plusa i to obydwu stron.  Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM i wypełnić formularz przerejestrowania. Inaczej każdy mógłby zabrać numer, który należy do innej osoby. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 14:54 w dniu 2020-08-06]
 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-08-06 16:23)

Rozumiem.
Nie byłoby problemu, żeby na umowie podpisał się i ojciec i ja, ale rozumiem względy bezpieczeństwa.
Dziękuję za odpowiedź!

~pacman

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-08-06 21:52)

Mam numer nju+ numer dodatkowy. Chcę zrezygnować z numeru dodatkowego , zostawić numer podstawowy w nju , a dodatkowy przepisać na syna i tez pozostać w nju ( dwa abonamenty w nju za 29 zł

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-08-06 22:58)

Hej :) Zadzwoń na infolinię pod numer *610 i zleć migrację numeru dodatkowego do oferty na kartę. Jak już będzie przeniesiony na kartę udaj się wraz z synem do salonu Orange, by wypełnić formularz przerejestrowania. Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM. Jak numer zostanie przepisany na syna może on przez stronę lub przez infolinię złożyć zamówienie na migrację z karty na abonament z usługą Bez limitu 29 zł. Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-11-03 22:20)

Mam taki problem że potrzebuję przenieść numer na inną osobę, niestety mieszkamy daleko od siebie i nie ma możliwości żebyśmy się mogli razem stawić w jednej miejscowości w jednym salonie. Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2020-11-04 10:10)

<div>Raczej nie - ew. upoważnienie sporządzone u notariusza.
</div>

~gość1604481010314

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2022-04-30 18:34)

Hej, zgodnie z REGULAMINEM realizacja zlecenia przerejestrowania numeru jest realizowana na podstawie pełnomocnictwa zwykłego, nie jest wymagana forma notarialna. Pozdrawiam :)
<div>
</div>
<div>
</div>

[edytowane przez pilotka o 18:38 w dniu 2022-04-30]
 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2022-05-01 12:29)

to jest odpowiedź na post:

Hej, zgodnie z REGULAMINEM realizacja zlecenia przerejestrowania numeru jest realizowana na podstawie pełnomocnictwa zwykłego, nie jest wymagana forma notarialna. Pozdrawiam :)
<div>

</div><div>
</div><div>Pełnomocnictwo zwykłe czyli co?</div><div>Jest w jakiś sposób weryfikowane? Trzeba chociaż mieć przy sobie starą kartę sim? Czy tak na słowo honoru można stracić numer?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1651400960823

 

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela (2022-05-01 19:22)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Pełnomocnictwo zwykłe czyli co?</div><div>Jest w jakiś sposób weryfikowane? Trzeba chociaż mieć przy sobie starą kartę sim? Czy tak na słowo honoru można stracić numer?
</div>

Czyli właśnie to . Pełnomocnictwo zwykłe . Wygogluj sobie co to znaczy inie zadawaj takich pytań.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zaron

odpowiedź

Przeniesienie numeru + zmiana właściciela | pilotka (06.08.2020, 22:58)

Hej :) Zadzwoń na infolinię pod numer *610 i zleć migrację numeru dodatkowego do oferty na kartę. Jak już będzie przeniesiony na kartę udaj się wraz z synem do salonu Orange, by wypełnić formularz przerejestrowania. Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM. Jak numer zostanie przepisany na syna może on przez stronę lub przez infolinię złożyć zamówienie na migrację z karty na abonament z usługą Bez limitu 29 zł. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników