forumnju na kartęofertaCzy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne

 

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne (2015-09-08 14:09)

Po otzrzymaniu smsa o przedluzenie waznosci numeru w ciagu 72 godzin i odeslaniu na bezplatny numer 80806 Smsa- ow o wydluzenie czasu i nalezyte wyjasnienie komunikacji, moje konto obciazono 5 x 0,30 PLN za wszystkie wyslany smsy, w tym 3x o tesci "TAK" oraz 2x "Prosze o wyjasnienie zo oznacza otrzymany w tym dniu czysty SMS: "OK"
Tymczasem Regulamin mowi:
10.2.1. W celu utrzymania ważności numeru, konta oraz środków na nim zgromadzonych Abonent powinien wykonać jedną z poniższych czynności:
a. doładować konto lub
b. odpowiedzieć na otrzymanego SMSa wysyłając TAK pod bezpłatny numer 80608 w ciągu 72 godzin odmomentu otrzymania drugiego SMS-autrzymaniowego.
10.3. W przypadku wysłania przez Abonenta SMS-a o treści TAK pod numer 80608 w odpowiedzi na jednegoz powyższych SMS-ów Abonent otrzyma potwierdzenie przedłużenia konta na kolejny 93 dniowy okresod dnia wysłania odpowiedzi.
Nie otrzymalem potwierdzenia przedluzenia na kolejny okres 93 dni lecz czysty SMS: OK (!)
Za wszystkie SMSy zaplacilem z mojego konta: 5 x 0,30 PLN.
Zamierzam zglosic mozliwe OSZUSTWO!!!! A takze powiadomic odpowiednie instytucje, w tym UOKiK.
Pozdrawiam,
Uzytkownik Nju na karte, promocja "po wieki"

 

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne (2015-09-08 22:08)

W temacie i treści podajesz numer 80806, a w cytacie Regulaminu jest inny numer 80608, więc piszesz o dwóch różnych numerach.
Być może wysyłasz SMSy na błędny numer i wcale nie przedłużyłeś ważności swojego konta i za chwilę stracisz numer.

Nie kombinuj i zrób doładowanie 5zł i będziesz miał na 100% przedłużoną ważność, a jak 5zł raz na 6 miesięcy to problem to zmień sieć na inną, gdzie dają rok albo 2 lata ważności bez doładowania.

 

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne (2015-09-10 18:08)

Slowek sie czepiasz... Ale Dzieki za sprostowanie, rzeczywiscie przejezyczenie... W calym tekscie powinno byc 80608


Sprawdzilem I wszystkie 5 smsow poszlo na prawidlowy numer 80806, z ktorego otrzymalem za kazdym razem inna odpowiedz... po pierwszym "TAK", otrzymalem tylko czyste "OK" :)


Za wszystkie 5 smsow naliczyli po 0,30 PLN, wiec numer nie jest DARMOWY, jak pizza w Regulaminie!!!! Kiedys byl, dzis juz nie!!!! Chyba, ze Regulamin sobie wewnetrznie zmienili, nie informujac o tym nikogo?


TAK WIEC OSZUSTWO !!!!!

~userpowieki

 

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne (2015-09-10 18:32)

Nie czepiam się słówek, tylko zwracam uwagę na szczegóły, bo w tym biznesie jedna cyfra robi dużą różnicę ;)
Skoro sprawdziłeś, że numer jest prawidłowy to reklamacja i po sprawie, bo jest to ich błąd i muszą Ci ją uznać.

Ewentualnie możesz napisać skargę do UKE, że Nju stosuje Twoim zdaniem niedozwolone praktyki i oszukuje swoich klientów naliczając opłatę za coś co wg ich Regulaminu jest bezpłatne. Jak chcesz to może być jeszcze do UOKIK.

Ja nie korzystam z tej opcji "po wieki", bo w ofercie nju na kartę stosuję zasadę doładowań w okresie niecałych 6 miesięcy, więc ani razu nie widziałem tego SMS-a i nie musiałem na żadnego odpisywać.

odpowiedź

Czy smsy 80806 sa rzeczywiscie bezplatne | userpowieki (08.09.2015, 14:09)

Po otzrzymaniu smsa o przedluzenie waznosci numeru w ciagu 72 godzin i odeslaniu na bezplatny numer 80806 Smsa- ow o wydluzenie czasu i nalezyte wyjasnienie komunikacji, moje konto obciazono 5 x 0,30 PLN za wszystkie wyslany smsy, w tym 3x o tesci "TAK" oraz 2x "Prosze o wyjasnienie zo oznacza otrzymany w tym dniu czysty SMS: "OK"
Tymczasem Regulamin mowi:
10.2.1. W celu utrzymania ważności numeru, konta oraz środków na nim zgromadzonych Abonent powinien wykonać jedną z poniższych czynności:
a. doładować konto lub
b. odpowiedzieć na otrzymanego SMSa wysyłając TAK pod bezpłatny numer 80608 w ciągu 72 godzin odmomentu otrzymania drugiego SMS-autrzymaniowego.
10.3. W przypadku wysłania przez Abonenta SMS-a o treści TAK pod numer 80608 w odpowiedzi na jednegoz powyższych SMS-ów Abonent otrzyma potwierdzenie przedłużenia konta na kolejny 93 dniowy okresod dnia wysłania odpowiedzi.
Nie otrzymalem potwierdzenia przedluzenia na kolejny okres 93 dni lecz czysty SMS: OK (!)
Za wszystkie SMSy zaplacilem z mojego konta: 5 x 0,30 PLN.
Zamierzam zglosic mozliwe OSZUSTWO!!!! A takze powiadomic odpowiednie instytucje, w tym UOKiK.
Pozdrawiam,
Uzytkownik Nju na karte, promocja "po wieki"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników