forumnju na kartęofertanjuna kartę miesio 19

njuna kartę miesio 19

 

njuna kartę miesio 19 (2016-01-11 18:46)

Witam. Do tej pory nie miałem do czynienia z nju i nie bardzo rozumiem jak naliczane są koszty z doładowania karty.
Chce e dzwonić na stacjonarne i komórkowe .
Od jakich kwot będę mógł dzwonić za darmo?
Czy jeżeli wykonam połączeń na stacjonarne za 10 płn to za dalsze połączenia na stacjonarne nie będę już obciąża?  a co z resztą kasy 9pln jak je wydźwięk to co dalej?
Pytałem znajomego co ma doładowania po 29 poniedziałek twierdzi ze jak wygasa na stacjonarne za 10 płn do dostaje SMS ze dalej już na stacjonarne nie płaci.
A jeżeli nie wykorzysta się kasy to przechodzi na następny epny miesiąc?  i można doładować ile się chce ? Czy jeżeli zostało np 15 zeta to wysokości 29 zeta czy wokół i czekać aż spadnie do zera?
Proszę o pomoc kogoś kto ma taką usługę żeby wytłumaczył jak krowie na rowie.

~zeze

odpowiedź

njuna kartę miesio 19 | ~zeze (11.01.2016, 18:46)

Witam. Do tej pory nie miałem do czynienia z nju i nie bardzo rozumiem jak naliczane są koszty z doładowania karty.
Chce e dzwonić na stacjonarne i komórkowe .
Od jakich kwot będę mógł dzwonić za darmo?
Czy jeżeli wykonam połączeń na stacjonarne za 10 płn to za dalsze połączenia na stacjonarne nie będę już obciąża?  a co z resztą kasy 9pln jak je wydźwięk to co dalej?
Pytałem znajomego co ma doładowania po 29 poniedziałek twierdzi ze jak wygasa na stacjonarne za 10 płn do dostaje SMS ze dalej już na stacjonarne nie płaci.
A jeżeli nie wykorzysta się kasy to przechodzi na następny epny miesiąc?  i można doładować ile się chce ? Czy jeżeli zostało np 15 zeta to wysokości 29 zeta czy wokół i czekać aż spadnie do zera?
Proszę o pomoc kogoś kto ma taką usługę żeby wytłumaczył jak krowie na rowie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

58 gości i 0 zalogowanych użytkowników