forumnju z rachunkiemofertaOpłaty za rozmowy.

Opłaty za rozmowy.

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 13:17)

Witam. Mam abonament 39 zł + 9 zł za dodatkowy.  Od kilku miesięcy mam doliczane różne kwoty do rachunku , jak widze, za rozmowy. Nie byłem za granica od kilu lat, nie sa to żadne numery premium ani infolinie (chociaz takie oplaty tez mam za 0800 ale spoko tego sie nie czepiam). Palce tez dodatkowo pakiet internetu  - to kolejne 9 zł. I teraz najciekawsze - abonament jest rozliczany 26 kazdego miesiaca. W kazdym z numerów, czyli głownym i dodatkowym za rozmowy i smsy 26 kazdego miesiaca naliczane sa opłaty. Zaznacze tylko 26 kazdego miesiaca. Pytanie jest takie : czy kazdy tak ma, w sensie nie za akurat 26 ale w dniu rozliczenia? Czegos tu nie rozumiem, bo wynika z tego za abonamet dziala cały miesiac bez 26 dnia kazdego miesiaca. Przyklad poniżej :



2020.05.26, Wtorek


00:57 Orange 502XXXXXX 0,03 zł
10:00 Orange 502XXXXXX  0,10 zł
13:56 sieć T-mobile 664XXXXXX  0,02 zł
14:11 sieć T-mobile 664XXXXXX  0,01 zł
16:56 Orange 502XXXXXX  0,15 zł
19:40 sieć T-mobile 664XXXXXX  1,20 zł
20:46 sieć T-mobile 664XXXXXX  0,02 zł


Na drugim z numerów jest tak samo, w sensie opłaty za smsy i rozmowy i tez tylko 26go.

~łukasz

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 14:50)

<div>W Twoim przypadku ostatnim dniem rozliczeniowym jest 25 dzień kazdego miesiąca . 26 rozpoczyna się nowy okres rozliczeniowy dlatego naliczane są opłaty za połączenia.</div><div>Pozdrawiam
</div>

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 15:08)

Na jakiej podstawie tak piszesz ? Jest zapisa w regulaminie ze abonament nie dziala w jednym dniu miesiaca ? Moze cos sie zmieniło i ja o tym nie wiem. Czyli : abonament działa cały miesiac bez jednego dnia - tak wynika z Twojej wypowiedzi. Czyli jak bede dzwonił 24H  26 kazdego miesiaca to rachunek moge miec nawet przykladowo 1000 zł. Jeszcze raz, mam rozumiec ze abonament 39 zł nie działa jednego dnia miesiaca, tak ? Jesli tak to to jest chore i nie byłem tego świadomy, do tego ciekawe bo tak nie było kiedys a telefon w NJU mam ładne kilka lat.

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 16:02)

to jest odpowiedź na post:

Na jakiej podstawie tak piszesz ? Jest zapisa w regulaminie ze abonament nie dziala w jednym dniu miesiaca ? Moze cos sie zmieniło i ja o tym nie wiem. Czyli : abonament działa cały miesiac bez jednego dnia - tak wynika z Twojej wypowiedzi. Czyli jak bede dzwonił 24H  26 kazdego miesiaca to rachunek moge miec nawet przykladowo 1000 zł. Jeszcze raz, mam rozumiec ze abonament 39 zł nie działa jednego dnia miesiaca, tak ? Jesli tak to to jest chore i nie byłem tego świadomy, do tego ciekawe bo tak nie było kiedys a telefon w NJU mam ładne kilka lat.

Nie kombinuj .
</div><div>Wyraznie napisałem , 26 każdego miesiąca rozpoczyna się nowy okres rozliczeniowy.</div><div>Pozdrawiam
</div>

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 16:54)

Ja i tak nie odpuszcze.... bede kombinowal, do czasu az ktos mi tego nie wyjasni, wiec jak sie zaczyna 26 to o której godzinie ? Bo dla przykładu jak widzisz o 19:40 zaplacilem 1.20 zł za rozmowe. Zeby jasnosc była, ta kwota jest na rachunku. Tak, w koncowym rozliczeniu jest takze uwzgledniona.  Dla mnie oabonamet nie rozpoczal sie do godziny 19:40 poniewaz zaplacilem za rozmowe. Tak fizycznie zaplaciłem tą kwote + abonament.

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 22:01)

Hej :) Jest tak jak napisał keraj. W nju nie pobiera Ci 39 zł od razu. Od początku okresu rozliczeniowego, czyli od 26 - tego dnia miesiąca nalicza opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 39 zł i wtedy połączenia są realizowane bezpłatnie. To nie musi być tylko 26, może być przez kilka dni, zależy ile korzystasz z usług. Własnie dlatego, oferta nju jest unikalna, bo płacisz tyle ile korzystasz, ale nie więcej niż 39 zł za usługi standardowe. Nie licząc stałej opłaty za dodatkowy. Zauważ że te połączenia są na rachunku szczegółowym oznaczone zgodnie z legendą kwadratem z napisem all.  To znaczy że są liczone do limitu. Jeśli sam nie możesz znaleźć na rachunku szczegółowym za co masz dodatkowe opłaty, wyślij zgłoszenie do BOK przez formularz kontaktowy. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 22:05 w dniu 2020-06-27]
 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-27 22:35)

Ja o tym wszystkim wiedizalem, nie od dzis mam dwa numery w nju. Ale policzylem jeszcze raz. Za pomoca excela, bo na marginesie nie ja głownie kosrzystam z nju, tylko finansuje ;) Za duzo było tych polaczeń sms itd. I znalazlem. Racja, te rozmowy sie nie wliczają, natomiast okazlo sie ze te kwoty pochodza od PZU ubezpieczenia. 

 

Opłaty za rozmowy. (2020-06-29 14:01)

Hej :) Tak, infolinie (numery z zakresu 801) są dodatkowo płatne. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Opłaty za rozmowy. | seven77 (27.06.2020, 22:35)

Ja o tym wszystkim wiedizalem, nie od dzis mam dwa numery w nju. Ale policzylem jeszcze raz. Za pomoca excela, bo na marginesie nie ja głownie kosrzystam z nju, tylko finansuje ;) Za duzo było tych polaczeń sms itd. I znalazlem. Racja, te rozmowy sie nie wliczają, natomiast okazlo sie ze te kwoty pochodza od PZU ubezpieczenia. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników