forumnju na kartęofertanowa karta sim i nowy telefon

nowa karta sim i nowy telefon

 

nowa karta sim i nowy telefon (2020-05-21 09:44)

<span id="ikp-txt-corr">Kupiłem starter nru po wieki i nowy telefon dla starczej osoby. Taki oto telefon https://WWW.mediaexpert.PL/smartfony-i-zegarki/telefony-komorkowe/telefon-GSM-gotze-jensen-gfe36-czarny i cały czas piszę włóż kartę sim po prostu telefon nie widzi karty sim jakieś rady nie chce przekładać karty od telefonu do telefonu, żeby nie zniszczysz karty sim.

 

nowa karta sim i nowy telefon (2020-05-21 12:47)

Hej :) Należy wykonać test przekładając kartę do innego urządzenia, żeby sprawdzić czy problem tkwi po stronie karty czy aparatu. Przekładałam nieraz karty i to nie jest tak, że zaraz się niszczą, tylko oczywiście trzeba robić to w sposób ostrożny :) Pozdrawiam :)

 

nowa karta sim i nowy telefon (2020-05-21 12:49)

to jest odpowiedź na post:

<span id="ikp-txt-corr">Kupiłem starter nru po wieki i nowy telefon dla starczej osoby. Taki oto telefon https://WWW.mediaexpert.PL/smartfony-i-zegarki/telefony-komorkowe/telefon-GSM-gotze-jensen-gfe36-czarny i cały czas piszę włóż kartę sim po prostu telefon nie widzi karty sim jakieś rady nie chce przekładać karty od telefonu do telefonu, żeby nie zniszczysz karty sim.

Jak nie sprawdzisz karty sim w innym telefonie , nie będziesz wiedział czy to wina karty czy telefonu.

 

nowa karta sim i nowy telefon (2020-05-21 13:18)

nie działa usługa oda ponad roku im dłużej tym lepiej a jest włączona

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nowa karta sim i nowy telefon (2020-05-21 13:24)

A co to ma wspólnego z tematem wątku?
Moderację - o ile coś takiego egzystuje - prosze o posprzątanie

odpowiedź

nowa karta sim i nowy telefon | jac (21.05.2020, 13:24)

A co to ma wspólnego z tematem wątku?
Moderację - o ile coś takiego egzystuje - prosze o posprzątanie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników