forumnju na kartęofertaprzeniesienie numeru nie zgadzają się dane

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-18 18:45)

Witam. Wstrzymano przeniesienie mojego numeru z powodu niezgodności danych. Wygrzebałem stare umowy z operatorem i dane się zgadzają w 100%. Co mam w takim przypadku zrobić, umowa z nju podpisana pieniądze pobrane, a numer nie przeniesiony.
Pozdrawiam.

~melchiusz

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-18 19:33)

Jeszce raz porównać dane z umowy i wniosku.

~nocnydyżurny

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-18 19:44)

Napisałem, dane się w 100% zgadzają!

~melchiusz

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-18 23:05)

Spróbuj skontaktować się z nju i ustalić co konkretnie jest niezgodne.

P.S. Pamiętaj, że osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą i identyfikująca się numerem NIP, a osoba fizyczna (prywatna) identyfikująca się numerem PESEL, choć mogą mieć pozostałe dane identyczne i chodzi fizycznie o tę samą osobę (człowieka z krwi i kości) to dla potrzeb przeniesienia numeru są to 2 różne podmioty.

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-18 23:54)

Na maila od nju pewnie się nie doczekam, więc chyba trzeba będzie wydać parę złotówek i zadzwonić. Czy podobnej informacji mogą udzielić mi w salonie orange?

~melchiusz

 

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane (2016-01-21 01:47)

@melchiusz salony Orange nie załatwiają spraw Nju, przynajmniej ja nic nie wiem na ten temat. Zadzwoń do sklepu Nju, nie pamiętam numeru, bo chyba tylko oni mogą powiedzieć coś więcej o przeniesieniu albo zadzwoń do BOK, w razie czego to tam podadzą Ci numer gdzie masz zadzwonić jeśli BOK nie będzie potrafił pomóc. P.S. Zawsze możesz wykorzystać numer z innej sieci na którym masz darmówki lub złotówki do wykorzystania.

odpowiedź

przeniesienie numeru nie zgadzają się dane | ~melchiusz (18.01.2016, 18:45)

Witam. Wstrzymano przeniesienie mojego numeru z powodu niezgodności danych. Wygrzebałem stare umowy z operatorem i dane się zgadzają w 100%. Co mam w takim przypadku zrobić, umowa z nju podpisana pieniądze pobrane, a numer nie przeniesiony.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników