forumnju z rachunkiemusługiUwaga na Usługę Limit Należności w NJU

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2020-05-31 17:46)

Chciałbym wszystkich przestrzec przed informacją o Limicie Należności w NJU

Jestem osoba która często podróżuje po UE oraz poza nią i często korzystam z telefonu i internetu mobilnego.
W czasie ostatniego mojego wyjazdu do Niemczech przebywałem przy granicy Szwajcarii niestety mimo iż byłem w Niemczech telefon złapał zasięg Szwajcarski i NJU zaczął naliczać opłaty które nie należą do najmniejszych - rachunek za ok 350 PLN,

Oczywiście liczę się z naliczaniem opłat w UE oraz poza nią dlatego przechodząc do NJU z innej sieci, byłem zapewniany przez konsultanta o limicie należności na 100 PLN w jednym cyklu rozliczeniowym co jest NIEPRAWDĄ.

Niestety moja reklamacja co do wysokości rachunku została odrzucona ponieważ operator zasłania się pięknym słowem "MOŻE" a nie jak twierdził konsultant "ZABLOKUJE".

Poniżej treść:
"limit należności: 100,00 PLN
Jeżeli Twoje wydatki na koncie w jednym okresie rozliczeniowym przekroczą limit należności, Operator może podjąć następujące działania: zawiesić możliwości inicjowania połączeń wychodzących, zablokować możliwości korzystania z niektórych usług oraz zablokować świadczenie usługi w roamingu."

Podsumowując usługa ta całkowicie nie działa, mimo iż konsultant przy zawieraniu umowy mówił inaczej.

~anna.u

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2020-05-31 18:21)

to jest odpowiedź na post:

Chciałbym wszystkich przestrzec przed informacją o Limicie Należności w NJU

Jestem osoba która często podróżuje po UE oraz poza nią i często korzystam z telefonu i internetu mobilnego.
W czasie ostatniego mojego wyjazdu do Niemczech przebywałem przy granicy Szwajcarii niestety mimo iż byłem w Niemczech telefon złapał zasięg Szwajcarski i NJU zaczął naliczać opłaty które nie należą do najmniejszych - rachunek za ok 350 PLN,

Oczywiście liczę się z naliczaniem opłat w UE oraz poza nią dlatego przechodząc do NJU z innej sieci, byłem zapewniany przez konsultanta o limicie należności na 100 PLN w jednym cyklu rozliczeniowym co jest NIEPRAWDĄ.

Niestety moja reklamacja co do wysokości rachunku została odrzucona ponieważ operator zasłania się pięknym słowem "MOŻE" a nie jak twierdził konsultant "ZABLOKUJE".

Poniżej treść:
"limit należności: 100,00 PLN
Jeżeli Twoje wydatki na koncie w jednym okresie rozliczeniowym przekroczą limit należności, Operator może podjąć następujące działania: zawiesić możliwości inicjowania połączeń wychodzących, zablokować możliwości korzystania z niektórych usług oraz zablokować świadczenie usługi w roamingu."

Podsumowując usługa ta całkowicie nie działa, mimo iż konsultant przy zawieraniu umowy mówił inaczej.

Dobrze że piszesz takie informacje , może inni będą bardziej uważni . Nie pisz że coś jest nie prawdą , skoro sam zacytowałeś regulamin , operator MOZE . w dzisiejszych czasach słowo nic nie znaczy , ważne co mówi regulamin. ( a może żle zinterpretowałeś jego słowa) i wyszło jak wyszło .

~gość1590942098297

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2020-06-01 08:05)

Hej :) Rozmowy są nagrywane, więc jeżeli konsultant wprowadził Cię w błąd możesz się na to powołać w odwołaniu. Choć nie spotkałam się by taki wątek był poruszany podczas składania zamówienia.  Są wtedy przekazywane  ogólnikowe informacje, bo reszta jest w regulaminach i cennikach. Sam temat już wielokrotnie był poruszany na forum, między innymi tu: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,264300007,title,limit-naleznosci-100-z-a-faktury-na-ponad-100-lub-ponad-200z-,watek. Pozdrawiam :) 

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2021-11-21 12:21)

Potwierdzam. Limit w Nju to ściema. Pomimo ustawionego limitu na 100 zł przyszedł rachunek na prawie 300 zł.
 7 Mb transferu w Turcji kosztowało ponad 200 zł ! ??. Masakra.

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2021-11-21 16:22)

Przed wyjazdem warto skontaktować się z operatorem i sprawdzic jakie są  koszty, Turcja nie należy do Unii, a co to jest limit należności jest opisane i na stronie i w regulaminie. 

~maciek123

 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2021-11-21 19:41)

 W limicie należności bardziej chodzi o interesy firmy  niż o interes użytkownika  . Więcej można poczytać  Limit należności

[edytowane przez keraj o 19:53 w dniu 2021-11-21]
 

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU (2021-11-21 20:00)

Natomiast koszty rozmów roamingu można policzyć samemu :  Kalkulator

odpowiedź

Uwaga na Usługę Limit Należności w NJU | ~anna.u (31.05.2020, 17:46)

Chciałbym wszystkich przestrzec przed informacją o Limicie Należności w NJU

Jestem osoba która często podróżuje po UE oraz poza nią i często korzystam z telefonu i internetu mobilnego.
W czasie ostatniego mojego wyjazdu do Niemczech przebywałem przy granicy Szwajcarii niestety mimo iż byłem w Niemczech telefon złapał zasięg Szwajcarski i NJU zaczął naliczać opłaty które nie należą do najmniejszych - rachunek za ok 350 PLN,

Oczywiście liczę się z naliczaniem opłat w UE oraz poza nią dlatego przechodząc do NJU z innej sieci, byłem zapewniany przez konsultanta o limicie należności na 100 PLN w jednym cyklu rozliczeniowym co jest NIEPRAWDĄ.

Niestety moja reklamacja co do wysokości rachunku została odrzucona ponieważ operator zasłania się pięknym słowem "MOŻE" a nie jak twierdził konsultant "ZABLOKUJE".

Poniżej treść:
"limit należności: 100,00 PLN
Jeżeli Twoje wydatki na koncie w jednym okresie rozliczeniowym przekroczą limit należności, Operator może podjąć następujące działania: zawiesić możliwości inicjowania połączeń wychodzących, zablokować możliwości korzystania z niektórych usług oraz zablokować świadczenie usługi w roamingu."

Podsumowując usługa ta całkowicie nie działa, mimo iż konsultant przy zawieraniu umowy mówił inaczej.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 2 zalogowanych użytkowników