forumnju na kartęusługiWszystko za niewięcej niż 29zł

Wszystko za niewięcej niż 29zł

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:19)

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 

~alki

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:23)

I jeszcze jedno, czy ten pakiet 10gb internetu jest jednorazowy czy co miesiąc odnawia się?

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:36)

Hej :) Pewnie kupiłeś starter z tą usługą. Usługa działa w cyklach 30-dniowych, czyli odnawia się automatycznie co 30 dni i przychodzi SMS kiedy nowy cykl się zaczyna.Tak, będzie pobierało z konta za rozmowy, SMS-y i MMS-y i internet zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na kartę, a jak wydasz 29 zł to reszta połączeń jest bezpłatna, a internet realizowany w ramach pakietu 10 GB.  Jak wydasz 29 zł przyjdzie również SMS. Warto włączyć usługę Im dłużej, tym lepiej, by wraz ze stażem rósł pakiet aż do 30 GB. Miłego korzystania :) 

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:39)

Ok dziękuję za odpowiedź, zaraz poszukam i aktywuje tą usługę im dłużej... Spokojnego wieczoru

~alki

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:41)

Ile mniej więcej czasu trzeba czekać aż usługa im dłużej... zostanie aktywowana?

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:47)

Zwykle w ciągu kilku minut, maksymalnie do 24 godzin :) Dziękuję i również życzę miłego wieczoru :) 

[edytowane przez pilotka o 21:51 w dniu 2020-04-17]
 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-18 22:52)

to jest odpowiedź na post:

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~goles

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-20 15:22)

Mam dokładnie ten sam problem. Nic z tego nie rozumiem. Czy tego nie można jaśniej jak w innych sieciach. Jeszcze trochę a zrezygnuję.

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-20 15:58)

Hej :) Przecież ta oferta jest jasna. Nie pobiera od razu 29 zł z konta, tylko od początku cyklu usługi (początek nowego cyklu jest sygnalizowany SMS-em) pobiera opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 29 zł, wtedy przychodzi kolejny SMS, że odtąd rozmowy, SMS-y i MMS-y  są nielimitowane i otrzymujesz pakiet 10 GB (wszystko to ważne do końca cyklu usługi). Dla mnie to zaleta, ponieważ nie trzeba wydawać co miesiąc  29 zł, tylko jak w jakimś cyklu wydam mniej to zapłacę tyle, ile skorzystałam, ale nie więcej niż te 29 zł. Np. w tym cyklu aktywowałam bezpłatnie 18 GB w ramach akcji zostań w domu, więc za internet nie płacę i płacę tylko za połączenia i SMS-y.  Nie byłoby to możliwe w przypadku cyklicznego odnawiania się usługi, gdzie od razu pobrało by 29 zł za pakiet z góry. Pozdrawiam.

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-07-13 12:19)

Mam takie pytanie, czy jeśli mam aktywowaną tą usługę i zostawię telefon na 3 miesiące u kogoś, a ten nie będzie dotykał telefonu, a telefon będzie włączony, to opłata zostanie pobrana, mimo braku aktywności na koncie? Jak to jest, kiedy nie ma aktywności na danym numerze i stawka za miesiąc? Pozdrawiam 

~maru

odpowiedź

Wszystko za niewięcej niż 29zł | alki (17.04.2020, 21:41)

Ile mniej więcej czasu trzeba czekać aż usługa im dłużej... zostanie aktywowana?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników