forumnju na kartęusługiWszystko za niewięcej niż 29zł

Wszystko za niewięcej niż 29zł

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:19)

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 

~alki

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:23)

I jeszcze jedno, czy ten pakiet 10gb internetu jest jednorazowy czy co miesiąc odnawia się?

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:36)

Hej :) Pewnie kupiłeś starter z tą usługą. Usługa działa w cyklach 30-dniowych, czyli odnawia się automatycznie co 30 dni i przychodzi SMS kiedy nowy cykl się zaczyna.Tak, będzie pobierało z konta za rozmowy, SMS-y i MMS-y i internet zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na kartę, a jak wydasz 29 zł to reszta połączeń jest bezpłatna, a internet realizowany w ramach pakietu 10 GB.  Jak wydasz 29 zł przyjdzie również SMS. Warto włączyć usługę Im dłużej, tym lepiej, by wraz ze stażem rósł pakiet aż do 30 GB. Miłego korzystania :) 

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:39)

Ok dziękuję za odpowiedź, zaraz poszukam i aktywuje tą usługę im dłużej... Spokojnego wieczoru

~alki

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:41)

Ile mniej więcej czasu trzeba czekać aż usługa im dłużej... zostanie aktywowana?

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-04-17 21:47)

Zwykle w ciągu kilku minut, maksymalnie do 24 godzin :) Dziękuję i również życzę miłego wieczoru :) 

[edytowane przez pilotka o 21:51 w dniu 2020-04-17]
 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-18 22:52)

to jest odpowiedź na post:

Po rejestracji karty otrzymałem taki sms: Na Twoim numerze zostala wlaczona usluga "Wszystko za nie wiecej niz 29 zl". W usludze za 29zl/mies. masz nielimitowane rozmowy komorkowe i stacjonarne, SMSy/MMSy oraz 10GB internetu w kraju. Jak korzystasz mniej, zaplacisz mniej. Info na njumobile.pl
Rozumiem, że została aktywowane ta usługa. Po wykonaniu jednego połączenia odliczyło mi z konta za 3min rozmowy. Czy to tak ma być? Na stronie w menu usług zaznaczone jest że ta usługa jest aktywna. Myślałem, że to podsumowanie po miesiącu przyjdzie smsem. Jestem nowy w tej sieci i dlatego tyle pytań zadaję??. I czy ta usługa co miesiąc z konta będzie mi odliczała tyle ile wykorzystałem? Proszę mi to wytłumaczyć. Z góry dziękuję. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~goles

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-20 15:22)

Mam dokładnie ten sam problem. Nic z tego nie rozumiem. Czy tego nie można jaśniej jak w innych sieciach. Jeszcze trochę a zrezygnuję.

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-05-20 15:58)

Hej :) Przecież ta oferta jest jasna. Nie pobiera od razu 29 zł z konta, tylko od początku cyklu usługi (początek nowego cyklu jest sygnalizowany SMS-em) pobiera opłaty zgodnie z cennikiem aż wydasz 29 zł, wtedy przychodzi kolejny SMS, że odtąd rozmowy, SMS-y i MMS-y  są nielimitowane i otrzymujesz pakiet 10 GB (wszystko to ważne do końca cyklu usługi). Dla mnie to zaleta, ponieważ nie trzeba wydawać co miesiąc  29 zł, tylko jak w jakimś cyklu wydam mniej to zapłacę tyle, ile skorzystałam, ale nie więcej niż te 29 zł. Np. w tym cyklu aktywowałam bezpłatnie 18 GB w ramach akcji zostań w domu, więc za internet nie płacę i płacę tylko za połączenia i SMS-y.  Nie byłoby to możliwe w przypadku cyklicznego odnawiania się usługi, gdzie od razu pobrało by 29 zł za pakiet z góry. Pozdrawiam.

 

Wszystko za niewięcej niż 29zł (2020-07-13 12:19)

Mam takie pytanie, czy jeśli mam aktywowaną tą usługę i zostawię telefon na 3 miesiące u kogoś, a ten nie będzie dotykał telefonu, a telefon będzie włączony, to opłata zostanie pobrana, mimo braku aktywności na koncie? Jak to jest, kiedy nie ma aktywności na danym numerze i stawka za miesiąc? Pozdrawiam 

~maru

odpowiedź

Wszystko za niewięcej niż 29zł | pilotka (17.04.2020, 21:36)

Hej :) Pewnie kupiłeś starter z tą usługą. Usługa działa w cyklach 30-dniowych, czyli odnawia się automatycznie co 30 dni i przychodzi SMS kiedy nowy cykl się zaczyna.Tak, będzie pobierało z konta za rozmowy, SMS-y i MMS-y i internet zgodnie z cennikiem usług w ofercie nju na kartę, a jak wydasz 29 zł to reszta połączeń jest bezpłatna, a internet realizowany w ramach pakietu 10 GB.  Jak wydasz 29 zł przyjdzie również SMS. Warto włączyć usługę Im dłużej, tym lepiej, by wraz ze stażem rósł pakiet aż do 30 GB. Miłego korzystania :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników