forumnju z rachunkiemusługiIm dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-06 10:42)

Cześć,

Ktoś wie może kiedy są przyznawane dodatkowe GB w tej usłudze? 


Jestem już w nju ponad 6 pełnych okresów rozliczeniowych (usługa była aktywna od początku) a dalej nie mam podwyższonego pakietu danych. Na Nju przeszedłem we wrześniu zeszłego roku.


Pozdrawiam

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-06 11:47)

Hej :) Jak już minęło 6 pełnych okresów rozliczeniowych wyślij przez formularz kontaktowy zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta, z tego co piszesz już powinieneś otrzymać podwojony pakiet danych. Pozdrawiam :) 

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-19 04:08)

Witam. Od północy dostałem 20gb za staż 6 miesięcy. Jest niespełna 4 rano a znikło już 0,5 gb a telefon pracuje na danych z Wi-Fi a nie na sieci nju. O co tutaj chodzi ?

~marcin

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-19 19:08)

Jak było wcześniej , czy wykorzystywałeś swoje 10 GB ?

~gość1587311227201

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-20 02:16)

to jest odpowiedź na post:

Jak było wcześniej , czy wykorzystywałeś swoje 10 GB ?




Miałem wcześniej w Play i nawet 2 gb nieraz wystarczały. Na początku w nju zostawało nawet i 4 gb  a ostatnio 10 poszło. Ale teraz telefon leżał na stole i miał cały czas tylko Wi-Fi i zjadło 500 mb w 3,5 godziny od momentu dodania 20 gb.  Mam drugi numer na koncie ale osoba starsza ma telefon Samsung starszej generacji bez Androida. Zrobiłem screena ok.4 rano z konta jak pobrało te 500 mb a było Wi-Fi nie dane i wysłałem do nju. Zobaczymy co odpiszą.

~marcin

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-09-24 08:34)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Od północy dostałem 20gb za staż 6 miesięcy. Jest niespełna 4 rano a znikło już 0,5 gb a telefon pracuje na danych z Wi-Fi a nie na sieci nju. O co tutaj chodzi ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tomala

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB | ~marcin (20.04.2020, 02:16)




Miałem wcześniej w Play i nawet 2 gb nieraz wystarczały. Na początku w nju zostawało nawet i 4 gb  a ostatnio 10 poszło. Ale teraz telefon leżał na stole i miał cały czas tylko Wi-Fi i zjadło 500 mb w 3,5 godziny od momentu dodania 20 gb.  Mam drugi numer na koncie ale osoba starsza ma telefon Samsung starszej generacji bez Androida. Zrobiłem screena ok.4 rano z konta jak pobrało te 500 mb a było Wi-Fi nie dane i wysłałem do nju. Zobaczymy co odpiszą.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników