forumnju z rachunkiemusługiIm dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-06 10:42)

Cześć,

Ktoś wie może kiedy są przyznawane dodatkowe GB w tej usłudze? 


Jestem już w nju ponad 6 pełnych okresów rozliczeniowych (usługa była aktywna od początku) a dalej nie mam podwyższonego pakietu danych. Na Nju przeszedłem we wrześniu zeszłego roku.


Pozdrawiam

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-06 11:47)

Hej :) Jak już minęło 6 pełnych okresów rozliczeniowych wyślij przez formularz kontaktowy zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta, z tego co piszesz już powinieneś otrzymać podwojony pakiet danych. Pozdrawiam :) 

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-19 04:08)

Witam. Od północy dostałem 20gb za staż 6 miesięcy. Jest niespełna 4 rano a znikło już 0,5 gb a telefon pracuje na danych z Wi-Fi a nie na sieci nju. O co tutaj chodzi ?

~marcin

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-19 19:08)

Jak było wcześniej , czy wykorzystywałeś swoje 10 GB ?

~gość1587311227201

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-04-20 02:16)

to jest odpowiedź na post:

Jak było wcześniej , czy wykorzystywałeś swoje 10 GB ?




Miałem wcześniej w Play i nawet 2 gb nieraz wystarczały. Na początku w nju zostawało nawet i 4 gb  a ostatnio 10 poszło. Ale teraz telefon leżał na stole i miał cały czas tylko Wi-Fi i zjadło 500 mb w 3,5 godziny od momentu dodania 20 gb.  Mam drugi numer na koncie ale osoba starsza ma telefon Samsung starszej generacji bez Androida. Zrobiłem screena ok.4 rano z konta jak pobrało te 500 mb a było Wi-Fi nie dane i wysłałem do nju. Zobaczymy co odpiszą.

~marcin

 

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB (2020-09-24 08:34)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Od północy dostałem 20gb za staż 6 miesięcy. Jest niespełna 4 rano a znikło już 0,5 gb a telefon pracuje na danych z Wi-Fi a nie na sieci nju. O co tutaj chodzi ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tomala

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej- kiedy będą przyznane GB | ravv (06.04.2020, 10:42)

Cześć,

Ktoś wie może kiedy są przyznawane dodatkowe GB w tej usłudze? 


Jestem już w nju ponad 6 pełnych okresów rozliczeniowych (usługa była aktywna od początku) a dalej nie mam podwyższonego pakietu danych. Na Nju przeszedłem we wrześniu zeszłego roku.


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników