forumnju z rachunkiemusługiFaktury za niekorzystanie

Faktury za niekorzystanie

 

Faktury za niekorzystanie (2015-10-19 10:40)

Chciałam przenieść numer do nju ale się nie udało, było to w styczniu. Nie miałam czasu na to aby załatwiać nieporozumienia z moim starym operatorem, więc sobie odpuściłam. Początkowo nie dostawałam żadnych faktur, jednak teraz, od lipca co miesiąc dostaję do zapłacenia 9zł. Co mam zrobić żeby faktury nie były wystawiane? Dodam, że numeru (tymczasowego, który dostałam przy podpisywaniu umowy) ani razu nie włączyłam i nie jest mi on potrzebny.

~qwerty

 

Faktury za niekorzystanie (2015-10-25 12:51)

Skoro zawarłaś/podpisałaś umowę, a nie jest Ci ona obecnie potrzebna to wypadałoby ją rozwiązać - proste i wyjątkowo skuteczne.

odpowiedź

Faktury za niekorzystanie | ~qwerty (19.10.2015, 10:40)

Chciałam przenieść numer do nju ale się nie udało, było to w styczniu. Nie miałam czasu na to aby załatwiać nieporozumienia z moim starym operatorem, więc sobie odpuściłam. Początkowo nie dostawałam żadnych faktur, jednak teraz, od lipca co miesiąc dostaję do zapłacenia 9zł. Co mam zrobić żeby faktury nie były wystawiane? Dodam, że numeru (tymczasowego, który dostałam przy podpisywaniu umowy) ani razu nie włączyłam i nie jest mi on potrzebny.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników