forumnju na kartęusługiIm dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB

 

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB (2020-03-07 19:49)

Dzień dobry, opłaciłem dzisiaj 9 fakture za korzystanie z Internetu w ofercie na karte. Od początku miałem włączoną usługe im dłużej tym lepiej. Po pół roku limit Internetu miał sie zwiekszyć z 40 GB na 80 GB. Na stronie w dalszym ciągu limit to 40gb. Prosze o pomoc.

 

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB (2020-03-07 20:55)

Pół roku to nie równe 6 miesięcy od zapisania sie do Nju, tylko 6 pełnych okresów rozliczeniowych
Tak mówi regulamin

[edytowane przez jacp11 o 20:55 w dniu 2020-03-07]
 

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB (2020-03-07 20:56)

Dobry wieczór :) Z tego, co piszesz usługa nie zlicza stażu w sieci. Skoro jest 9 faktura to już 6 pełnych okresów rozliczeniowych minęło. Wyślij zgłoszenie reklamacyjne przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Wyłączą i ponownie uruchomią usługę, tak by uwzględniała staź. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 20:57 w dniu 2020-03-07]
 

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB (2020-03-08 09:53)

<div>Dziekuje, wysłałbym zgłoszenie od razu w formularzu, ale nie zauważyłem go ::)
</div><div>
</div><div>Poza tym 9 faktura > 6 pelnych okresów rozliczeniowych. Tak mi podpowiada intuicja :)
</div>

 

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB (2020-03-08 12:42)

to jest odpowiedź na post:


Dziekuje, wysłałbym zgłoszenie od razu w formularzu, ale nie zauważyłem go ::)



Poza tym 9 faktura > 6 pelnych okresów rozliczeniowych. Tak mi podpowiada intuicja :)




Troszkę szkoda, że przy wystawieniu 7-mej nie podpowiedziała :) , ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :) Miłej niedzieli :) 

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej. Limit Internetu pozostał 40GB | zdziwiony (07.03.2020, 19:49)

Dzień dobry, opłaciłem dzisiaj 9 fakture za korzystanie z Internetu w ofercie na karte. Od początku miałem włączoną usługe im dłużej tym lepiej. Po pół roku limit Internetu miał sie zwiekszyć z 40 GB na 80 GB. Na stronie w dalszym ciągu limit to 40gb. Prosze o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników