forumnju na kartęusługiSieć komórkowa jest niedostępna

Sieć komórkowa jest niedostępna

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2014-12-23 19:50)

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów). <br><br>Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?<br><br>Pozdrawiam,<br>Krzysiek.<br>

~krzysiek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ela

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2015-09-05 14:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów).

Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?

Pozdrawiam,
Krzysiek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1441457269518

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2015-09-06 23:29)

Karta SIM musi zostać aktywowana, aby logowała się do sieci.
Ręczną aktywację można zlecić na stronie njumobile.pl/aktywacja i zwykle w ciągu do 2h karta powinna być aktywna.
W razie problemu trwającego dłużej niż 1 dzień roboczy sugeruję telefoniczny kontakt z BOK Nju i tam wyjaśnić tę sprawę.

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2016-03-13 13:01)

to jest odpowiedź na post:

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów).

Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?

Pozdrawiam,
Krzysiek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1457870508275

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2017-09-20 20:36)

Mam pytanie, mój telefon nju nie jest dostępny. Co mogło się wydarzyć?

~ola

odpowiedź

Sieć komórkowa jest niedostępna | ~krzysiek (23.12.2014, 19:50)

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów). <br><br>Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?<br><br>Pozdrawiam,<br>Krzysiek.<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników