Premium sms

 

Premium sms (2019-11-24 11:54)

Ludzie... Mam odblokowane premium sms, a mimo to nie moge za nic zaplacic, w tym przedmioty w grach online.. kurczwa, na facebooko nie mozna sie z nimi skontaktowac, nie ma tez zadnego formularza zgloszeniowego, nosz szlak mnie trafia co za paran.oja jest tam praktykowana. Duzo osob ma z tym problem. A. ich rady z postow na FB sa absurdarne. Nie mam zamiaru dzownic i tracic kasy z konta ! Z powodu usterki ktora lezy po ich stronie. Nie laska sie zaopiekowac tez takim klientem. Czekam od kilku miesiecy ! Problem do dzis nie rozwiazany. 

 

Premium sms (2019-11-24 13:38)

to jest odpowiedź na post:

Ludzie... Mam odblokowane premium sms, a mimo to nie moge za nic zaplacic, w tym przedmioty w grach online.. kurczwa, na facebooko nie mozna sie z nimi skontaktowac, nie ma tez zadnego formularza zgloszeniowego, nosz szlak mnie trafia co za paran.oja jest tam praktykowana. Duzo osob ma z tym problem. A. ich rady z postow na FB sa absurdarne. Nie mam zamiaru dzownic i tracic kasy z konta ! Z powodu usterki ktora lezy po ich stronie. Nie laska sie zaopiekowac tez takim klientem. Czekam od kilku miesiecy ! Problem do dzis nie rozwiazany. 

</div><div>Jaki masz ustawiony limit na uslugi premium ?</div><div>
</div>

[edytowane przez keraj o 13:42 w dniu 2019-11-24]
 

Premium sms (2019-11-25 07:00)

Hej :) Jeśli chodzi Ci o zakup usług elektronicznych to nie ma takiej opcji w nju mobile. Na facebooku nie mają wglądu do konta, udzielają tylko ogólnych informacji, do kontaktu z obsługą służy formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Premium sms | paranoja (24.11.2019, 11:54)

Ludzie... Mam odblokowane premium sms, a mimo to nie moge za nic zaplacic, w tym przedmioty w grach online.. kurczwa, na facebooko nie mozna sie z nimi skontaktowac, nie ma tez zadnego formularza zgloszeniowego, nosz szlak mnie trafia co za paran.oja jest tam praktykowana. Duzo osob ma z tym problem. A. ich rady z postow na FB sa absurdarne. Nie mam zamiaru dzownic i tracic kasy z konta ! Z powodu usterki ktora lezy po ich stronie. Nie laska sie zaopiekowac tez takim klientem. Czekam od kilku miesiecy ! Problem do dzis nie rozwiazany. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 2 zalogowanych użytkowników